Nauka i Edukacja Zdrowie i Medycyna Polityka i Gospodarka

Głupio nie wiedzieć - Babki w Kurorcie

location icon
Teatr Atelier Mamuszki 2, Sopot
calendar icon
Od 4 mar 13:00 do 4 mar 14:00

To nie jest rocket science, chociaż do najprostszych też nie należy... Cykl hormonalny kobiet, mówi Wam to coś? Coś dzwoni nie wiadomo, w którym kościele? Zapraszamy na wykład! Dowiecie się co każdy mężczyzna powinien wiedzieć o cyklu hormonalnym kobiet. Tak by żyło nam się lepiej w naszym wspólnym świecie. 

Wykład z myślą o mężczyznach poprowadzi dla Was ginekolog Maciej Chojnacki:

"Jestem ginekologiem od 15 lat próbującym zrozumieć zmiany i reguły rządzące światem Kobiet w ich najważniejszych momentach życia - dojrzewania, okresu prokreacyjnego, doświadczeń wieku dojrzałego. Towarzyszę Im zawsze, wtedy kiedy najbardziej tego potrzebują służąc radą, dając wybór, wyciągając pomocną dłoń. To wyróżnienie, niebywała przyjemność, zaszczyt." - tak mówi o sobie dr Chojnacki.


Kobiety również mile widziane.

*

Wykład ten jest jednym z punktów festiwalu zdrowia kobiet Babki w Kurorcie, który odbywa się w Sopocie w dniach 4-5 marca. 

Pełen harmonogram festiwalu dostępny tutaj: https://www.facebook.com/events/707436557650722 

Zapraszamy na naszą stronę https://masterki.pl/ oraz media społecznościowe, gdzie dzielimy się wiedzą i wspieramy kobiety w rozwoju: https://www.instagram.com/masterki.pl/ 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Projekt Masterki oraz Miasto Sopot 

Nasi partnerzy to: Studio Sopot Yoga, Goyki 3 Art Inkubator, Teatr Atelier, TAK Trójmiejska Akcja Kobieca, Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki, UpFoundation, Aura Herbals, Feminum

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Głupio nie wiedzieć
już niedostępne -