Języki programowania IT i Nowe technologie Zarządzanie Nauka i Edukacja

Kontrola wersji z Git [LIVE DEMO]

location icon
Szkolenie online
calendar icon
Od 28 kwi 15:00 do 28 kwi 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Czym jest git i jak szybko zacząć korzystać z Github? Chcesz sprawdzić, czy szkolenie technologiczne prowadzone w trybie zdalnym może być równie dobre jak stacjonarne? Jeżeli interesuje Cię obszar analizy danych tekstowych, zapraszamy do udziału w bezpłatnej lekcji demo online, będącej częścią naszego pełnego szkolenia z tej tematyki.

Demo szkolenia odbędzie się za pomocą platformy Zoom we wtorek, 28 kwietnia o godzinie 15:00 i potrwa ok. 4 godziny. 

W tym czasie:

  • wprowadzimy Cię do GIT
  • omówimy podstawowe polecenia git clone, add, status, commit, pull, push, log
  • pokażemy pracę z Github i Pull Requestami
  • nauczymy Cię jak rozwiązywać konflikty
  • zrobimy krótkie wprowadzenie do Git Flow
Szkolenie poprowadzi świetny specjalista i nasz doświadczony trener Matt Harasymczuk.

Matt jest głównym inżynierem technologii kosmicznych i oprogramowania w Astro Tech and Bioastronautics Research gdzie tworzy HabitatOS - system operacyjny dla przyszłych baz na Księżycu i Marsie. Wcześniej pracował w Europejskiej Agencji Kosmicznej, w Allegro oraz w Centralnym Ośrodku Informatyki jako główny specjalista ds. architektury procesów. Studiował lotnictwo i kosmonautykę w Lotniczej Akademii Wojskowej oraz informatykę na Politechnice Poznańskiej. Otrzymał Medal Kopernika za stworzenie podstaw dla lotów kosmicznych w Polsce i budowę pierwszego w Europie habitatu. Prywatnie PADI DiveMaster, pilot, zwycięzca Global Space Balloon Challenge w 2019 i ojciec. Autor sześciu książek dotyczących inżynierii oprogramowania oraz astronautyki. W jego 500+ szkoleniach łącznie brało udział ponad 6 tys. osób.


Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostaną od razu przesłane szczegółowe instrukcje odnośnie dołączenia do szkolenia i przygotowania środowiska.

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
Liczba osób na szkoleniu jest ograniczona do 100. Osobom z listy rezerwowej link do wirtualnej klasy zostanie przesłany 10 minut po godzinie rozpoczęcia szkolenia. Szansę na udział będzie miał ten, kto pierwszy dołączy do spotkania. Nie martw się, do tego czasu nic merytorycznie istotnego Cię nie ominie. Lista rezerwowa

Liczba osób na szkoleniu jest ograniczona do 100. Osobom z listy rezerwowej link do wirtualnej klasy zostanie przesłany 10 minut po godzinie rozpoczęcia szkolenia. Szansę na udział będzie miał ten, kto pierwszy dołączy do spotkania. Nie martw się, do tego czasu nic merytorycznie istotnego Cię nie ominie.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc