GITAROWY REKORD ŚWIATA ONLINE - AKREDYTACJE

location icon
calendar icon
Od 31 mar 15:00 do 30 kwi 23:00

Zapraszamy media do akredytowania się na wyjątkową edycję Gitarowego Rekordu Świata, która w tym roku odbędzie się w całości w wersji onlineAkredytacja przeznaczona jest m.in. dla mediów zainteresowanych prowadzeniem transmisji z Rekordu online/otrzymaniem sygnału HD-SDI 1050i.

Akredytacja upoważnia do:

  • otrzymania możliwości transmisji internetowej imprezy/sygnału HD-SDI 1050i
  • otrzymywania bieżących informacji i materiałów dotyczących Rekordu drogą mailową, w tym nagrań wideo od artystów
  • przeprowadzenia wywiadów z organizatorami i artystami Gitarowego Rekordu Świata 2020 po wcześniejszym zgłoszeniu zapotrzebowania do biura prasowego (magda.kotowska@festpromo.pl). Przewidywana forma wywiadów: rozmowa telefoniczna, online.

Szczegółowe informacje dotyczące transmisji i pozyskania sygnału podane zostaną drogą mailową.
Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania przyczyny oraz do zmian zasad ich przyznawania.
Informacja o przyznaniu akredytacji zostanie przekazana drogą mailową na adres podany w formularzu.

________________

1 maja spróbujemy wspólnie stworzyć Największą Gitarową Orkiestrę Świata, która będzie miała szansę swoim zasięgiem objąć cały świat! Grać będziemy w swoich domach - na balkonach, ogródkach, przy otwartych oknach lub w fotelach przed ekranem komputera.

Podczas tegorocznego Rekordu przekażemy sobie znak UniVibe (ang. Uniting Vibration of Music), który oznacza jednoczącą moc muzyki. UniVibe to nowa idea - znak jedności i gest pozdrowienia, który w czasach epidemii może zastąpić podawanie ręki.

Transmisja z Wrocławia prowadzona będzie na stronie www.heyjoe.pl i naszych profilach Fb i YouTube oraz na kanałach patronów medialnych i partnerów, którzy włączą się do wspólnej gitarowej akcji. Gitarzystów będziemy prosić o zrobienie swojego zdjęcia z gitarą lub nakręcenie krótkiego filmiku i wstawienia na profil Fb wydarzenia Rekordu oraz na Instagram. Najlepsze filmy wykorzystamy w klipie z bicia Gitarowego Rekordu Świata 2020.

Oprócz głównego utworu "Hey Joe" Jimiego Hendrixa, zagramy w tym roku między innymi kawałek zespołu Budka Suflera pt. "Jest taki samotny dom" w hołdzie zmarłemu niedawno Romualdowi Lipce. Wykonamy wspólnie utwory Jimiego Hendrixa (50-lecie śmierci): "Wild Thing", "Voodoo Child", "Foxy Lady", "Little Wing", a także hity poprzednich edycji Gitarowego Rekordu: "Kiedy bylem małym chłopcem", "Purple Rain", "House of The Rising Sun" czy "Smoke On The Water".

Instrukcje, jak zagrać, znajdują się na stronie www.heyjoe.pl w zakładce "Zagraj z nami".

Orkiestrę poprowadzi - jak co roku - Leszek Cichoński!

Więcej informacji wkrótce.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  AKREDYTACJA DLA MEDIÓW
Wyprzedane Brak wolnych miejsc