Zdrowie i Medycyna

Superwizja - dr Gilbert Renaud, Recall Healing / Totalna Biologia

location icon
on - line
calendar icon
Od 20 wrz 19:00 do 28 paź 19:00
ticket icon
Od 199,00 zł

dr. Gilbert Renaud - Superwizja dla facylitatorów i studentów Recall Healing

20 września i 28 października; godz. 19.00 - 21.30

tłumaczenie na j.polski

Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 


Superwizja z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  - Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing. 


Podczas spotkania facylitatorzy będą mogli podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami. 


Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud - twórca metody Recall Healing® - Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Superwizja 20.09 (nagranie) i 28.10
już niedostępne 380,00 zł -
  Superwizja 20 września (nagranie)
już niedostępne 199,00 zł -
  Superwizja 28 października
już niedostępne 199,00 zł -