Zdrowie i Medycyna

Superwizja - dr Gilbert Renaud, Recall Healing / Totalna Biologia

location icon
on - line
calendar icon
Od 24 lut 17:00 do 24 lut 19:30
ticket icon
Od 244,77 zł

dr. Gilbert Renaud - Superwizja dla facylitatorów i studentów Recall Healing

Superwizja zalicza 2,5 godziny do Kursu Zaawansowanego Recall Healing


24 lutego; godz. 17.00 - 19.30 | on-line


tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski

Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 


Superwizja z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  - Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing. 


Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami. 


Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud - twórca metody Recall Healing® - Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie. Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Superwizja
już niedostępne 244,77 zł -