Zdrowie i Medycyna

dr Gilbert Renaud, Recall Healing / Totalna Biologia w pytaniach i odpowiedziach cz. 3

location icon
on - line
calendar icon
Od 19 maj 18:00 do 19 maj 20:00

Bezpłatny webinar z dr. Gilbertem Renaud

19 maja, godz. 18.00 - 20.00

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski

Uwaga: Uczestnicy nie otrzymują nagrania webinarium. Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium - obecność obowiązkowa


Dwie godziny pytań i odpowiedzi z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  - Uzdrowienie przez świadomość

Autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.


Kiedy konflikt jest przepracowany, odpuszczony, rozwiązany? 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud - twórca metody Recall Healing® - Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinarium
Wyprzedane Brak wolnych miejsc