Zdrowie i Medycyna

dr Gilbert Renaud - Nowe konflikty i Choroby nowotworowe - Uzdrowienie w Recall Healing / Totalnej Biologii

location icon
on - line
calendar icon
Od 25 cze 15:00 do 27 cze 22:00

z okazji 25-lecia IWW obowiązuje 25% kod rabatowy: IWW25

Szkolenie (webinarium) z dr. Gilbertem Renaud - nowe konflikty, choroby nowotworowe

Szkolenie jest jednorazowe, można w nim wziąć udział tylko teraz - nie będzie powtórek!

25 - 27 czerwca, godz. 15.00 - 22.00

UWAGA! W warsztacie mogą wziąć udział tylko osoby, które ukończyły Recall Healing Level 1.  Jeśli nie uczestniczyłaś/eś w tym kursie, możesz go zakupić w pakiecie, wybierając odpowiedni rodzaj biletu. Kurs zakupiony jako nagranie prowadzi dr Michelle Schrader-Dawson.

tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski

Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 


Szkolenie z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia® - Uzdrowienie przez świadomość ma na celu doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Recall Healing / Totalna Biologia.


Podczas szkolenia, dr Gilbert Renaud przedstawi nowe przypadki oraz konflikty związane z chorobami, których nie było na dotychczasowych zajęciach ani w dokumentacji kursów. Materiał do tego szkolenia powstał na bazie spotkań z Facylitatorami i przedstawianych przez nich problemów, z jakimi spotykali się podczas pracy z klientami. Na specjalne Państwa życzenie jeden dzień będzie poświęcony chorobom nowotworowym!


Program:

Nowe konflikty - aktualizacja

Choroby nowotworowe: jeden dzień

Szczepionki

Znaczenie wdzięczności

Esencja traumy: pochodzenie, totem i tabu, ochrona

Odpuszczanie

Ciągłość i Kwintesencja 


Osią przewodnią warsztatów będzie temat uzdrowienia w Recall Healing / Totalnej Biologii

  • Jakie przesłanki muszą zostać spełnione aby uzdrowienie nastąpiło?
  • Co stoi na przeszkodzie uzdrowienia?
  • W jaki sposób osoby posługujące się tą metodą mogą pracować nad własnymi umiejętnościami odczytywania pola morfogenetycznego?
  • W jaki sposób doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się metodą Recall Healing?

Na warsztacie otrzymacie odpowiedzi na te i wiele innych nurtujących Was pytań w związku z pracą terapeutyczną i posługiwaniem się metodą Recall Healing / Totalna Biologia.dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud - twórca metody Recall Healing® - Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integral MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie. 
Autor Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. procesów zachodzących w ciele człowieka, 

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Uzdrowienie w Recall Healing
już niedostępne 1 390,00 zł -
  Uzdrowienie w Recall Healing + RH Level 1 (nagranie)
już niedostępne 2 133,00 zł -