Geek Girls Carrots Meetup Online #9

location icon
ONLINE
calendar icon
Od 23 lut 18:00 do 23 lut 19:00

Wracamy z nową serią meetupów online! W ramach otwarcia zapraszamy Was razem z Accenture Polska na specjalny panel o jednym z najszybciej rozwijających się kierunków pracy w IT - cyberbezpieczeństwie.


Od zeszłego roku w mediach regularnie powraca temat braku pracy w IT dla juniorów i problemach z wejściem do branży. Razem z naszymi gośćmi porozmawiamy o rosnącej specjalizacji w branży IT oraz o potencjale rozwoju w cyberbezpieczeństwie - zarówno dla osób początkujących, jak i chcących budować dalszą ścieżkę kariery.

Naszymi gośćmi będą:

  • Wioleta Bartczak, Security Consultant, która pokaże jak dużą rolę odgrywa analiza ryzyka i że nie tylko programistki znajdą swoją ścieżkę w cyberbezpieczeństwie.
  • Monika Nowak, Security Senior Analyst opowie dlaczego bezpieczeństwo w chmurze jest aktualnie jedną z kluczowych kompetencji. 
  • Artur Józefiak, CEE Security Lead przybliży nam możliwości rozwoju kariery w cyberbezpieczeństwie, nie tylko dla juniorów.
  • Marcin Ziółkowski, Security Consultant i lider najnowszej ścieżki w naszej szkółce upskillingowej Carrots Academy 5. Jeśli macie pytania o najnowszą ścieżkę naszej szkółki upskillingowej, koniecznie dołączcie do nas na żywo!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny bilet
już niedostępne -