IT i Nowe technologie Przemysł

Geek Girls Carrots Online Meetup #2

location icon
online - tylko dla zarejestrowanych
calendar icon
Od 23 kwi 18:00 do 23 kwi 18:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Cześć Karotki!


Już 23 kwietnia spotykamy się na drugim meetupie online! To co nas najbardziej cieszy, to że możemy spotkać się razem w tym samym miejscu, niezależnie od tego gdzie mieszkamy 🥕 🥕 🥕


Tym razem porozmawiamy o tym, co dzieje się, gdy technologia spotka się z biznesem Kasia Ciborowska z Accenture opowie nam o technologiczno- biznesowej wieży Babel - jak porozumiewać się efektywnie.


Kilka słów od Kasi:"Podczas prezentacji opowiem o problemach, jakie bardzo często napotykamy, podczas prób komunikacji między technologią a biznesem. Jak słuchać siebie nawzajem, jak zadawać efektywne pytania, jak obrazowo kreślić idee, wyzbywając się branżowego żargonu. Podpowiem, co zrobić aby zaoszczędzić czas, dobrze przygotowując się do rozmowy i odpowiednio ją przeprowadzając. Podam również przykłady efektywnej oraz mniej efektywnej komunikacji oraz co z tego wyniknęło - na podstawie własnego doświadczenia zawodowego."


O prelegentce

Katarzyna Ciborowska ma doświadczenie jako analityk danych (głównie dla działów risk i compliance w bankowości), programistka big data oraz ETL developer. Katarzyna aktualnie zajmuje się wdrażaniem platformy big data w dużej instytucji finansowej. Jest absolwentką specjalizacji bazy danych na kierunku informatyka. W swojej karierze zawodowej stara się mieć otwarty umysł i na bieżąco reagować i adaptować się do nowych warunków.


Harmonogram

18:00-18:05 otwarcie meetupu - Geek Girls Carrots

18:05-18:35 Technologiczno- biznesowa wieża Babel. Jak efektywnie porozumiewać się. - Kasia iborowska, Accenture

18:35-19:00 sesja Q&A z Kasią

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Normalny
już niedostępne -