Gastrokonferencja Online vol. 3/ 23.07/ Zdrowa Krowa & Coca-cola

location icon
Platforma Zoom
calendar icon
Od 23 lip 9:30 do 23 lip 12:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Drodzy Restauratorzy! 👋🏻
Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Was do udziału w Gastrokonferencji Online!
Tym razem przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.
Analizując Wasze potrzeby i opinie dotyczące tematyki kolejnych Gastrokonferencji postanowiliśmy we współpracy z Coca-Cola w ramach tego wydarzenia zrealizować temat
"Jak zwiększyć obroty swojej restauracji?" 💰W związku z tym możecie liczyć na prelekcje z dwóch obszarów 👇🏻➡️ Jak zwiększyć obroty swojej restauracji - promocje i działania marketingowe wpływające na zwiększenie sprzedaży➡️ Jak zwiększyć obroty swojej restauracji - elementy sprzedaży sugerowanejDrugą prelekcję poprowadzi Matias Glusman, jeden z najbardziej znanych specjalistów HoReCa i branży napojów, w szczególności wina i wody na rynku polskim.

Matias przez lata związany z Coca-Cola HBC Polska, obecnie pracuje jako niezależny konsultant w segmencie HoReCa.
Jest autorem programu #Askmatias na YouTube, gdzie tworzy treści na temat branży gastronomicznej i doradza restauratorom.Na koniec jak zawsze możecie liczyć na owocny networking z udziałem wszystkich restauratorów. 🗣 Zadajemy pytania, wymieniamy się doświadczeniami, inspirujemy!

Pamiętajcie - my restauratorzy jesteśmy drużyną, która wzajemnie się wspiera! 🙌🏻

Jak zawsze udział w Gastrokonferencji Online jest bezpłatny, zapisów należy dokonywać poprzez przycisk "Zgłoś udział!", a w odpowiedzi na adres mailowy otrzymacie wszystkie niezbędne szczegóły.Uwaga! Zgłoszenie udziału na portalu Evenea jest OBOWIĄZKOWE, by wziąć udział w wydarzeniu! Pamiętajcie o tym!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoś udział!
już niedostępne -