Muzyka i Taniec Koncerty, Festiwale, Rozrywka Uroda

AKREDYTACJA PRASOWA - Gala Finałowa Miss Małopolski 2021

location icon
ICE Kraków - Congress Centre Marii Konopnickiej 17, Kraków
calendar icon
Od 20 cze 18:00 do 20 cze 18:00

★ AKREDYTACJE PRASOWE ★
Akredytacje prasowe przyznawane są przedstawicielom mediów. Oprócz uzyskania akredytacji niezbędne jest posiadanie ze sobą legitymacji/dokumentu potwierdzającego przynależność do mediów (legitymacja prasowa lub inny dokument).


Już 20. czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków (Marii Konopnickiej 17, Kraków) odbędzie się Gala Finałowa najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Małopolskim - Miss Małopolski 2021! Podczas Gali Finałowej zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki naszego województwa, które będą reprezentowały Małopolskę w kolejnych etapach Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski.

★ PROWADZĄCY ★ 
Galę finałową najbardziej prestiżowego i najważniejszego konkursu piękności w woj. Małopolskim poprowadzi wyjątkowa i piękna Kamila Świerc - Miss Polski 2017 oraz Wacek Tomalak - znany konferansjer i DJ!

★ ARTYŚCI ★

Paweł Tur
WIOSNA - https://youtu.be/Bbqpo9tPK-E
SEN NA JAWIE - https://youtu.be/L2QCboAg67g
WILK - https://youtu.be/KrxPjTvoalg
LABIRYTNY - https://youtu.be/7rMjoo9MqfI

Violin with the Beat

Wstęp na wydarzenie możliwy od godziny 17:15. Rozpoczęcie Gali Finałowej to godzina 18:00. Na wydarzenie nie obowiązują ograniczenia wiekowe.

Komunikat organizatora:
Liczba dostępnych miejsc na wydarzeniu jest ograniczona ze względu na panujący reżim sanitarny, który zachowujemy zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, aby w trakcie koncertu czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo!

Dla bezpieczeństwa naszych Gości, Finalistek, Artystów oraz nas samych w trakcie wydarzenia zostaną wprowadzone środki zapobiegawcze, takie jak:
1. pomiar temperatury przed wejściem na wydarzenie
2. udział w wydarzeniu w maseczkach ochronnych
3. dezynfekcja rąk
4. zachowany dystans publiczności (co drugie miejsce na widowni)


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
akredytacja prasowa AKREDYTACJA PRASOWA - Gala Miss Małopolski 2021

akredytacja prasowa

już niedostępne -