Galaktyka Eventu - oferta specjalna dla CZŁONKÓW MPI POLAND CHAPTER

location icon
MUZEUM ŚLĄSKIE Dobrowolskiego 1, Katowice
calendar icon
Od 26 mar 9:00 do 27 mar 17:30

Prelegenci:

Beata Adamczyk - Nowak

Trener biznesu, coach, konsultant HR, psycholog. Od 2001 roku prowadzi szkolenia opierając się na rzetelnej, empirycznie sprawdzonej wiedzy. Specjalizuje się w kształtowaniu kompetencji kadry menedżerskiej oraz pracowników firm. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie menedżerskie. Projektuje procedury rozwojowe oparte na analizie potrzeb szkoleniowych firmy i jej zespołów.

Realizuje projekty szkoleniowe w obszarze zarządzania: komunikowanie się w organizacji, kierowanie zespołem, motywowanie, przywództwo, ocena pracownicza oraz sprzedaży: obsługa klienta, prowadzenie rozmów handlowych.

Ukończyła studia magisterskie z zakresu psychologii, studia z zarządzania zasobami ludzkimi, szkołę coachingu, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator, Szkołę Coachingu Menedżerskiego.

Piotr Bucki:

Architekt, który zamiast budynków woli projektować zdania. Aktor, który scenę teatralną zamienił na sale szkoleniowe i spotkania z widownią na konferencjach. Psycholog, który lubi badać i ciągle zadaje sobie pytanie, "skąd wiem, to co wiem?".

Od 17 lat uczy ludzi projektować komunikację w rożnych wymiarach. Zawsze bazuje przy tym na psychologii poznawczej i neuronaukach. Sprawdzał teorie w praktyce pracują z firmami w Australii, Austrii, Słowenii, Chile, Mołdawii, Włoszech i Polsce. Autor książek, "Porozmawiajmy o komunikacji", "Złap równowagę" i ostatnio wydanej "Viral". Przetłumaczył 12 książek z zakresu poradnictwa i psychoterapii. Współpracował z Malemanem, Charakterami, Dolce Vita i Mother Mag. Jego wystąpienie na TEDx SGH obejrzano w sieci ponad 95 tysięcy razy. Od ponad 8 lat związany z WSB, gdzie projektuje kierunki i wykłada, głównie w obszarze brandingu, marketingu i komunikacji. Wykłada też na USWPS, SGH i Akademii Leona Koźmińskiego.

Szkoli w Allegro, Dynatrace, Santadnerze, Nordea IT. Współpracuje z Europejską Agencją Kosmiczną i GNSSA, gdzie współtworzy programy szkoleniowe dla startupów i konsultantów.

Dr Krzysztof Celuch

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z biznesem Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji / Akademia Finansów i Biznesu Vistula (Grupa Uczelni Vistula) / Prezes Celuch ConsulLng Absolwent Turystyki i rekreacji na AWF w Warszawie oraz doktor nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prorektor ds. studenckich i współpracy międzynarodowej w Szkole Głównej Tu r y s t y k i i Re k re a c j i (2 0 1 1 - 2 0 1 8), o p i e k u n ko ł a n a u ko w e g o t u r y s t y k i biznesowej oraz organizator studenckiej konferencji naukowej IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw. Wykładowca akademicki studium Event Management SBE na Uniwersytecie Warszawskim oraz profesor wizytujący i kierownik projektów badawczych w San Diego State University. (2012 - 2015). Kierownik Poland ConvenLon Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej oraz autor raportu "Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce - Poland MeeLngs and Events Industry Report" i raportu "Wpływ ekonomiczny przemysłu spotkań na gospodarkę Polski - Poland MeeLngs Impact" (2008-2018). Specjalista ds. markeLngu w Warsaw ConvenLon Bureau oraz pomysłodawca i autor "Warsaw MeeLngs Industry Report" (2005-2008). Założyciel i pierwszy prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Organizatorów Spotkań MPI POLAND oraz członek rady dyrektorów MeeLng Professionals InternaLonal z siedzibą w Dallas, USA (2012-2015). Przewodniczący kapituły programu "Osobowość Roku MICE Poland", przewodniczący konkursu MP POWER AWARD oraz członek kapituły nagrody Crystal Awards przyznawanej przez organizację Site z siedzibą w Chicago. Notatka prasowa (21.01.2019) CeluchConsul*ng - wiedza, produkt, motywacja, wpływ

W 2007 i 2008 roku przez magazyn "The Mee8ng Professional" został wyróżniony jako jeden z "30 osób poniżej 30 roku życia wywierający największy wpływ na globalną społeczność spotkań". Wyróżniony nagrodą MPI RISE AWARD Young Professional Achievement (2010), nagrodą PaceseZer Award for Young Professionals by Conven8on Industry Council (2012) oraz wyróżnieniem "DMAI 30 under 30" dla liderów przemysłu spotkań (2013). Krzysztof jako jedyny Polak jest akredytowanym trenerem MPI Global Training, w 2009 zdobył tytuł Cer8ficate of Incen8ve and Travel Execu8ve (CITE), w 2010 tytuł Cer8ficate Mee8ngs Management (CMM), a w 2013 tytuł Cer8ficate Incen8ve Specialist (CIS). Trener programu CSR Travelife oraz programów Cer8ficate Incen8ve Specialist (CIS), Cer8ficate Event Design (CED). Od 2018 roku prezes Celuch Consul8ng; mówca, trener, konsultant biznesowy, wykładowca akademicki i przedsiębiorca. Specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marke8ngu i zarządzaniu wydarzeniami (event management). Badania naukowe, szkolenia i wystąpienia opiera na wiedzy z zakresu, ekonomii, psychologii biznesu, socjologii, marke8ngu i kulturoznawstwa. Prowadzi warsztaty, szkolenia i wykłady, jest moderatorem paneli dyskusyjnych i debat, spotkań zarządów. Realizuje projekty badawcze. Buduje strategie. Prowadzi konsultacje biznesowe. Pomaga organizacjom, instytucjom i przedsiębiorstwom w obszarach zarządzania, komunikacji i motywacji, rozwoju biznesu, w szczególności w odniesieniu do przemysłu spotkań (event marke8ngu). Firma Celuch Consul8ng działa w obszarze badań i współpracy przy budowaniu edukacji przyszłości.

Dr r. pr. Mateusz Dróżdż

Radca prawny, pracownik akademicki, w tym Uczelni Łazarskiego (Katedra Prawa Gospodarczego). Wykładowca programu International Legal Studies w Salzburgu oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania infrastrukturą sportową a także studiów angielskojęzycznych afiliowanych przez Coventry University. Wykłada następujące przedmioty - Prawo handlowe, Bezpieczeństwo i Organizacja Imprez Masowych (w języku polskim), International Business Law, Commercial Law i Corporate Law (w języku angielskim). Prezes rady nadzorczej spółki Cuprum-Med sp. z o.o. oraz Zagłębie Lubin S.A.

Wcześniej współpracował z międzynarodową kancelarią Gide Loyrette Nouel. Pracował także w amerykańskiej kancelarii McDonald Hopkins w Cleveland. Doświadczenie zdobywał na licznychW 2012 r. nominowany do nagrody prawnik pro brono, konkurs organizowany przez Rzeczpospolitą.

W 2015 r. ukończył aplikację radcowską w Warszawie w Okręgowej Izbie Radców Prawnych. Egzamin wstępny na aplikację zdał jednym z najwyższych wyników w Polsce. W 2015 r. obronił doktorat na temat "Zawarcie umowy na podstawie Konwencji Narodów Zjednoczonych o międzynarodowej umowie sprzedaży" pod patronem Prof. Adama Olejniczaka. Praca została nominowana do konkursu najlepsza praca doktorska w 2015 r., organizowana przez "Państwo iPrawo".

Ukończył kursy na Saint Joseph's University w Filadelfii, Salzburg Universitat, Center for International Legal Skills w Salzburgu oraz Cambridge School of English. Członek Stałej Grupy Ekspertów Rady Bezpieczeństwa Imprez Sportowych przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych. Jest także członkiem Komisji Sportu Międzynarodowego przy Staffordshire University and Thompson Rivers University. Członek komisji oraz podkomisji sejmowych do spraw zmian ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Twórca jednego z projektu zmian do ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Jest autorem komentarza do ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, a także opinii prawnych, ekspertyz oraz rekomendacji z zakresu imprez masowych oraz prawa korporacyjnego.

Marzena Jankowska:

Trenerka biznesu, nauczyciel akademicki, coach, psycholog, przedsiębiorca. Od 10 lat prowadzi szkolenia dla biznesu, administracji i organizacji pozarządowych. Jest pomysłodawcą i kierownikiem merytorycznym studiów podyplomowych - Akademia Rozwoju Osobistego, organizowanych wspólnie z Wyższą Szkoła Bankową WZ Chorzów. Jej firma jest Partnerem studiów podyplomowych: Negocjacje i mediacje oraz Zaawansowana Akademia Trenera.

Prowadzi cieszące się dużą popularnością Treningi Odporności Psychicznej metodą 7Cs™.

Jest członkiem-założycielem Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Popularyzuje wiedzę psychologiczną opartą na dowodach (Evidence Based) pisząc artykuły i książki. Współautorka "Automotywacja. Odkryj w sobie siłę do działania", Warszawa: Edgard, 2015 r.


Jacek Kotarbiński

Ekonomista, uznany autorytet i międzynarodowy ekspert w zakresie marketingu, rozwoju innowacji i zarządzania sprzedażą. Od 1990 roku skutecznie i praktycznie wspiera przedsiębiorstwa w zakresie rozwoju ich konkurencyjności. Autor bestsellerowej Sztuki Rynkologii. Keynote konferencji branżowych, trener biznesu, doradca i mentor innowacyjnych firm oraz startupów. Międzynarodowy ekspert shopper marketingu. Felietonista "Forbes Polska", członek Rady Programowej Forum IAB Poland, członek jury Superbrands Poland, PRCH Retail Awards, POPAI Poland Awards. Laureat konkursu Blog Roku 2012 Onet.pl, w kategorii "Blogi profesjonalne i firmowe". Bloger "Harvard Business Review Polska". Konsultant zarządów wielu przedsiębiorstw. General Manager POPAI Poland The Global Association for Marketing at-Retail. Jego e-book "Sztuka marketingu" stał się bestsellerem iTunes w kategorii "Biznes", podobnie jak "Druga Sztuka Marketingu" i "Trzecia Sztuka Marketingu". Studiował ekonomię i zarządzanie w Niemczech, Austrii i Polsce. Wykładowca Questus/Chartered Institute of Marketing, Akademii Leona Koźmińskiego, Wyższej Szkoły Bankowej, Uniwersytetu Gdańskiego. Autor publikacji w "Marketingu w Praktyce" i "Marketer Plus". Pomysłodawca i twórca fanpage "Bareizmy Wiecznie Żywe". Autor Bloga o Sztuce Marketingu kotarbinski.com


Barbara Piasek:

Seryjny przedsiębiorca z 10-letnim doświadczeniem korporacyjnym. Współzałożycielka Wolves Summit, międzynarodowej konferencji poświęconej innowacjom w technologii, która odbywa się w Polsce oraz See Bloggers - największego polskiego festiwalu dla blogerów. Lider, sprzedawca relacyjny, buduje silne organizacje nastawione na stałe podnoszenie kompetencji i szybkie skalowanie.

Poławiacze Pereł:

Grupa, którą tworzą: Przemysław Buksiński (człowiek, który improwizację sprowadził z Kanady do Polski) wraz z aktorami Łukaszem "Szampankiem" Szymankiem i Remigiuszem Jankowskim, Marcinem Wąsowskim i Michałem Łysiakiem z Kabaretu Świerszczychrząszcz oraz Mirkiem Urbanem - psychologiem, pasjonatem żonglerem - po raz pierwszy stanęli przed publicznością i korzystając z jej sugestii wykreowali wirtualny świat chwilowego i niepowtarzalnego teatru.

Ich celem nie jest jednorazowy uśmiech wywołany szybkim żartem, czy łatwym dowcipem. Dążą do prawdy, do głębokiego przeżycia, do sytuacji, w której widz przegląda się w wykreowanej spontanicznie scenie. Humor nie jest celem, jest jedynie środkiem dotarcia do tego co porusza, co ważne.

Spektakle Poławiaczy są każdorazowo eksperymentem, są wyzwaniem, są skokiem na "głęboką wodę". Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione? Scena i widownia powołują do życia bohaterów, bohaterowie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia.

Paweł Tkaczyk

ceniony mówca publiczny, występował między innymi na konferencjach Infoshare w Gdańsku (5.500 uczestników, 133 mówców, moje wystąpienie zostało ocenione jako jedno z trzech najlepszych), I ❤️ Marketing w Warszawie czy WebIt w Sofii. Cztery razy zapraszany do mówienia na TEDx. Autor trzech bestsellerowych książek: Zakamarki marki, Grywalizacja (wydane w OnePress) oraz Narratologia (wydana w PWN). Od 2003 roku prowadzi jeden z największych polskich blogów o marketingu i budowaniu marki, paweltkaczyk.com. Współpracuje z czasopismami branżowymi - Brief, Marketing w praktyce, Sprawny marketing i innymi. Od 2000 roku prowadzi agencję brandingową MIDEA, specjalizującą się w budowaniu silnych marek. Wybitny specjalista z zakresu grywalizacji. Absolwent MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz University of Limerick (Irlandia).

Rafał Żak

Zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w czterech rolach: trenera, mówcy, coacha i autora tekstów. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju większych części organizacji. Zalicza do tej grupy przede wszystkim menedżerów różnych szczebli, koordynatorów czy szefów zespołów projektowych. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną, której niewiele można zarzucić. Jako coach pracuje głównie z menedżerami w zakresie business coachingu.

W roli autora publikuje teksty dotyczące rozwoju kompetencji. Jest autorem książek "Rozwój osobisty. Instrukcja obsługi" oraz "Nie myśl, że NLP zniknie". We wszystkich tych rolach promuje rozwój oparty na dowodach, traktuje to jako element swojej zawodowej misji.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
2 warsztaty do wyboru (szczegóły w opisie) Dzień 1+2, 2 warsztaty | EARLY BIRD - MPI

2 warsztaty do wyboru (szczegóły w opisie)

już niedostępne 1 107,00 zł -
  5-cio PACK MPI POLAND CHAPTER (5 uczestników - 5 różnych warsztatów każdego dnia) - podawanie opcji jest nieistotne
już niedostępne 4 920,00 zł -