Biznes i Przedsiędsiębiorczość

FuckUp Nights Trójmiasto #39 ODWOŁANE

location icon
Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER ul. Lęborska 3B, Gdask
calendar icon
Od 13 mar 18:00 do 13 mar 20:30

Serdecznie zapraszamy na #39 spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto! :)

Uczmy się na błędach innych. 
Nie może Cię zabraknąć! 


FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW. 


Kiedy? 13 marca 2020 (piątek)godz. 18.00  

WAŻNE!
Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników wydarzenia i prelegentów podjęliśmy decyzję o odwołaniu marcowego spotkania Fuckup Night Trójmiasto.
Bilety zostaną zwrócone. 


Gdzie? Inkubator Starter, ul. Lęborska 3b, Gdańsk

AGENDA SPOTKANIA
18:00 - 18:15 - Otwarcie
18:15 - 18:40 - "Jak promowanie uśmiechu okazało się niemal zabójcze ;)" - Bartosz Rychlicki, Quantum CX
18:40 - 19:10 - Przerwa 🍕🍻
19:10 - 19:35 - "Pivoty są zdrowe. Nie mylić z piwem" - Kacper Pietruszka - CEO YOIOMI Studio
19:35 - 20:00 - Prelegent III - szczegóły wkrótce 


O PRELEGENTACH:

Bartosz Rychlicki


Od 18 roku życia przedsiębiorca. Założył w 2006 agencję interaktywną, potem software house. W 2013 roku start-up technologiczny Quantum CX- w którym powstał Trener Życzliwości - oprogramowanie i hardware, który buduje u ludzi nawyk życzliwości. Pozyskał kapitał prywatny w wysokości 2 500 000 od inwestorów VC. Był dwukrotnie mianowany przez magazyn BRIEF jako "TOP 50 kreatywnych w biznesie". Dwukrotnie też miał przyjemność wystąpić na TEDx (Wrocław i Koszalin). Współpracował z takimi firmami jak Orange, Santander Consumer Bank, PKO BP, Wakacje.pl czy Santander Bank Polska.
Specjalizuję się w budowaniu nawyków, stawianiu i osiąganiu celów, kreowaniu nowych produktów i opakowywania ich w odpowiednią komunikację.
Misją życiową Bartosza jest poprawa jakości życia ludzi poprzez łączenie psychologii z technologią. Opowiada o tym na codzień, w swoim podcascie Przez Nawyki Do Celu (www.przeznawykidocelu.pl).


Kacper Pietruszka  

W 2014 roku zacząłem przygodę z biznesem, który obecnie skupiony jest na dwóch markach: YOIOMI Studio (design studio) oraz Bluewom (software house).
Od najmłodszych lat układałem klocki lego, stąd chyba moje predyspozycje i zacięcie do UX i wszystkiego co wpływa na użyteczność. Bacznie obserwuję ewolucję technologii oraz szybkiej adaptacji człowieka do zmieniającego się otoczenia technologicznego. To daje nieskończoną ilość nowych środowisk i okoliczności dla nowych pomysłów.
Skończyłem studia, pracowałem na etacie, potem w korpo potem gdzieś tam znowu i choć nie ma to większego znaczenia dla przeszłości ma wpływ na to co dzieje się teraz i wydarzy się za chwilę.Organizator:


Patron medialny: 

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.