The Fullness of Being (Pełnia Egzystencji) — Praktyczne warsztaty SUNDAO; ISM

location icon
NASZE UMYSŁY
calendar icon
Od 18 wrz 9:00 do 19 wrz 12:00


The Fullness of Being

Nowy Paradygmat Egzystencji — Moc, Inspiracja, Aspiracja.


Praktyczne warsztaty z Mistrzem Yu i SooJin Kim 2021


PROMOCJA! Spędź wspaniały czas z bliską Ci osobą - w cenie 1 biletu udział wziąć mogą 2 osoby! Osoba towarzysząca musi też zarejestrować się w wydarzeniu, wpisać kod zniżkowy 100%: WELCOME oraz wpisać osobę, od której przychodzi (osoba towarzysząca musi być nowa, nie biorąca dotychczas udziału w żadnym z kursów).


ZARYS

Warsztaty praktyczne ISM to odnalezienie znaczenia, kim naprawdę jesteś. Samopoznanie, samoocena, samookreślenie. To pomoże Ci na określenie swoich aspiracji, dążeń i pragnień. Co cię głęboko porusza, pobudza, inspiruje do działania, do osiągania sukcesu, swoich największych wizji. Co sprawia, że czujesz się prawdziwie zmotywowany do działań. To miejsce skąd możesz czerpać inspirację i siłę.

Dzięki treningom i dotarciu do swojej wewnętrznej przestrzeni nauczysz się naturalnie prowadzić, wspierać, dążyć do pełni życia i bogactwa świata, pokoju, miłości i harmonii. SUNDAO; ISM pokazuje nam, znaczenie Przestrzeni Wewnętrznej, samopoznania, uczy spełniana aspiracji, odnajdywania inspiracji, doświadczania spełnienia.

♦︎


Każdy program warsztatów jest tworzony poprzez Twoje inspiracje, komentarze, sugestie i zapytania podczas zgromadzeń naszej społeczności wraz z prowadzącymi współpartnerami. Gdy sprecyzujesz, czego chcesz od tego spotkania, wypowiesz się, to zmienisz tę cenną praktykę ISM w praktyczną wiedzę, która przyniesie najwięcej korzyści Tobie i rozwinie twoją świadomość.


18-19.09.2021

9:00 - 12:00


Spędź niesamowity czas z nami i rozpocznij swoją podróż do rozwoju swojej "Pełni Egzystencji". 

Zbuduj najlepszą wersję siebie. To najlepszy moment dla Ciebie! Co dla Ciebie przygotowaliśmy? Sprawdź:


✅ Certyfikat ukończenia szkolenia.

✅ 6h do certyfikacji Facylitatora SUNDAO;ISM (wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU [continuing education units - jednostki kształcenia ustawicznego] z Mistrzem Yu).

✅ Nagrania z 3-miesięcznym dostępem do samodzielnej dalszej medytacji oraz inspiracji.

✅ Dostęp do zamkniętej społeczności - grupy ludzi wspierających się, inspirujących oraz medytujących wspólnie.

✅ Możliwość zawarcia nowych znajomości z całego świata! Na spotkaniach w przerwie oraz każdego dnia po kursie na prostym w obsłudze programie Wonder.me - poczuj się jak na spotkaniach networkingowych z ludźmi z całego świata.

✅ Zadania do wykonania utrzymujące Pełnię Egzystencji.Spotkanie tłumaczone będzie na j. polski. Dzień przed spotkaniem na podany adres otrzymasz link rejestracyjny (sprawdź również SPAM). A już w październiku planujemy spotkania w każdy weekend (2-3.10 / 9-10.10 / 16-17.10) spędzając wspólne poranki na medytacji oraz nauce narzędzi dostępnych w SUNDAO, więcej informacji znajdziesz tutaj: https://app.evenea.pl/event/toolspl/ (dostępny jest również pakiet w korzystniejszej dla Ciebie cenie!).


Kontakt

Email: kursy@iww.pl

Telefon: +48 693160910
To, czego doświadczyłeś jako "Przestrzeń Wewnętrzna", to tak zwana Dusza, Duch, Świadomość. Kiedy ludzie próbują podejść do tego koncepcyjnie, pojawia się wiele nieporozumień i sprzeczności.To jeden z powodów, dla których stworzyliśmy neutralne słowo "przestrzeń wewnętrzna" i pozwoliliśmy ludziom "odczuć" ją na sobie. 

—Mistrz Yu
Opinie uczestników:


"Każde spotkanie jest jak nowy wymiar czegoś głębokiego, co rezonuje i wznosi na wyższy poziom! Dziękuję za dzielenie się swoją Wewnętrzną Przestrzenią." 

"Chcę powiedzieć, że jakość i konfiguracja spotkania ISM online jest nawet lepsza niż któregokolwiek ze spotkań offline, z wyjątkiem faktu osobistego kontaktu i uścisków na żywo! Mam na myśli to z kilku powodów: wystarczy 3 godziny dziennie, aby skupić się na zmianach i nie za bardzo się przeładowywać! Te webinary są bezcenne." 

"Byłam bardzo poruszona ostatnim spotkaniem i każdym powiedzianym słowem. Jestem zachwycona i wdzięczna, że mogę uczestniczyć w tym projekcie, być częścią tych spotkań, a ta niesamowita transformacja, zmiany, które zauważyłam w tym tygodniu były ogromne. Dziękuję Wam!" 

"To nowe doświadczenie, bardzo głębokie i realistyczne. Dziękuję za spotkania i medytacje. Rzeczywiście otwiera się przede mną inny świat wewnętrzny." 

"To było cudowne! Czas refleksji, szukania swojej wewnętrznej przestrzeni, generowania dobrej energii, rozwijania potencjału twórczego, odnajdywania kobiecości, marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam tak szczęśliwa. Czuję że to dopiero początek mojej podróży, początek mojej drogi i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co odczułam"


Zajęcia poprowadzą:Mistrz Yu Jae-Sheen: (Mistrz starożytnej sztuki Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)


Mistrz Yu jest znany jako jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli medytacji oraz autor książek, w tym "Sundao - Zaproszenie do górskiej praktyki daoistycznej."

Po ponad 30 latach dzielenia się swoją wiedzą i spotkań z tysiącami ludzi w krajach zachodnich, Master Yu stworzył przełomowy program poprawy samopoczucia - Sundao; ISM. Jest to unikalna i kompletna reinterpretacja starożytnego górskiego daoizmu, buddyzmu i duchowego zrozumienia medycyny orientalnej, która oferuje praktyczne rozwiązanie dla spontanicznego uzdrawiania i ucieleśnionej transformacji świadomości dla jednostek, społeczeństwa i planety.

Rozpoczął swoje poszukiwania i duchową podróż w wieku 9 lat, pod kierunkiem wspaniałych nauczycieli, w tym swojego dziadka, który nauczył go wartości wewnętrznych cech i prawdziwego energetycznego przywództwa. Podczas lat skupionej medytacji i intensywnego treningu, został pobłogosławiony wieloma głębokimi doświadczeniami, które doprowadziły go do "ostatecznego" doświadczenia i zdał sobie sprawę, że duch Wewnętrznej Przestrzeni jest "Czystym Dobrem" dla jego własnego życia i świata. Otrzymał jasne zrozumienie, na które wskazują wszyscy przebudzeni ludzie: Nie jesteśmy naszym ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem, ale raczej jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości.

Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych w 1998 roku, otworzył praktyki w Kalifornii i Arizonie, USA. Podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty, spotkania osobiste i odosobnienia dla osób indywidualnych i organizacji. Ze swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania, oświetla głębsze zasady i mądrość leżącą u podstaw starożytnych sztuk i filozofii. Mieszka w North Scottsdale, Arizona, USA.Soojin Kim

SooJin Kim, Współzałożycielka ISM (Integral Somatic Method/Inner Space Meditation and Music), z całego serca wspiera ludzi żyjących zdrowo, szczęśliwie i twórczo, którzy w pełni wyrażają piękno indywidualności i łączą się ze swoją prawdziwą esencją.

Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, krajach europejskich, Rosji i Azji. Podróżuje po całym świecie prowadząc odosobnienia, warsztaty i różne szkolenia wraz ze swoim ukochanym mężem, założycielem Sundao; ISM, Mistrzem Yu, Jae-Sheenem.

Jej intensywna podróż do wewnątrz rozpoczęła się po ciężkiej kontuzji, której doznała podczas kontynuowania studiów muzycznych w Niemczech. Desperacko poszukiwała rozwiązania dla nieznośnego bólu fizycznego częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycznych, w tym zachodnich i wschodnich, odkryła integracyjne podejście i odkryła starożytne sztuki uzdrawiania i medytacje, które przyniosły jej ogromne korzyści. Głęboka wewnętrzna transformacja i doświadczenia radykalnie zmieniły jej zdrowie, a także sposób postrzegania życia i świata. Skoncentrowana praktyka przyspieszyła powrót do zdrowia i otworzyła wrodzone dary wewnątrz. W naturalny sposób zaczęła pomagać także innym.

Jako klasycznie wykształcona skrzypaczka, jej uduchowiona muzyka poświęcona jest pomaganiu innym w łączeniu się z ich sercami, gdzie mieszka bezwarunkowa miłość i autentyczna siła.

"To taka wielka radość dzielić się miłością z niezliczonymi ludźmi na całym świecie i być świadkiem tego, jak doświadczają oni większego spełnienia w swoim życiu. Jestem tak wdzięczna za tę podróż. Moją inspiracją jest upoważnienie każdego do wzięcia odpowiedzialności za swoje szczęście. Najważniejszą wartością dla mnie i mojego męża jest "Czysta Korzyść" dla innych i dla nas samych. Dzielenie się 'Czystymi Korzyściami' jest głębokim przebudzeniem, które głęboko uświadomiliśmy sobie poprzez medytację i trening, więc utrzymujemy je żywe i prawdziwe w miarę, jak nimi sami żyjemy."


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  THE FULLNESS OF BEING — bilet do Twojego umysłu!
już niedostępne 249,00 zł -
W pakiecie korzystniej AŻ o 150 PLN! THE FULLNESS OF BEING + TOOLS — pakiet dwóch kursów

W pakiecie korzystniej AŻ o 150 PLN!

już niedostępne 999,00 zł -