Języki programowania Zarządzanie Nauka i Edukacja

Front-end: solidne podstawy [LIVE DEMO]

location icon
Szkolenie online
calendar icon
Od 9 lip 16:00 do 9 lip 19:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Chcesz dowiedzieć się jak programować interfejsy graficzne aplikacji webowych oraz sprawdzić, czy szkolenie technologiczne prowadzone w trybie zdalnym może być równie dobre jak stacjonarne? Jeśli masz już doświadczenie w programowaniu zapraszamy do udziału w lekcji demo online, będącej częścią naszego pełnego szkolenia z tej tematyki.

Demo szkolenia odbędzie się online w czwartek, 9 lipca o godzinie 16:00 i potrwa ok. 3 godzin. 

Agenda

1-godzinna część teoretyczna obejmuje następujące zagadnienia:

 • Rola frontendu w web developmencie
 • Przeglądarkowe DevTools:
  • krótkie omówienie
  • efektywne wykorzystanie podstaw
  • "ukryte" funkcjonalności

Po części teoretycznej rozpoczynamy 2-godzinną część warsztatową i wchodzimy głębiej w poszczególne funkcje HTML, CSS i JavaScript. Omówimy:

 • Rola HTML, CSS i JavaScript - tradycyjnie i współcześnie
 • Istotne elementy języka HTML
 • Jak kodować w HTML prawidłowo... i sprawnie

Bonus dla uczestników: proste atrybuty nieznane większości webdeveloperów


Szkolenie poprowadzi świetny specjalista i nasz doświadczony trener Tomek Sułkowski. 

Pracę z technologiami webowymi rozpocząłem w 2004 roku jako full-stack developer. Specjalizuję się w tematyce frontendowej (JavaScript / TypeScript, Angular, React) oraz zagadnieniach związanych z tworzeniem użytecznych interfejsów użytkownika (frameworki UI i projektowanie UX).Moją zawodową pasją jest jednak przede wszystkim popularyzowanie - a także rozwój - bibliotek i narzędzi usprawniających Developer Experience tak, by były nie tylko wydajne i wygodne dla doświadczonych programistów, ale również dostępne dla początkujących. Na co dzień pracuję jako core engineer w StackBlitz Online IDE odpowiadając za rozwój frontendowej części aplikacji opartej na stacku React + Rails.W społeczności programistycznej udzielam się też jako prelegent konferencji i współorganizator meetupu Angular Tricity, jednak najczęściej rozpoznawany jestem dzięki aktywności na Twitterze, gdzie jako @sulco regularnie publikuję cieszące się dużą popularnością porady dotyczące ekosystemu frontendowego.Z Sages szkolę od 2014 i w tym czasie przeprowadziłem około 2500 godzin szkoleń i warsztatów, przeszkoliwszy ponad 600 programistów z firm takich jak Asseco Poland, Warta S.A. czy BZ WBK.Udział w części teoretycznej jest bezpłatny. Udział w części warsztatowej jest płatny. W przypadku zdecydowania się na jakiekolwiek szkolenie otwarte z oferty Sages w ciągu 3 miesięcy od daty szkolenia demo, kwota za udział w części warsztatowej zostanie odliczona od kwoty pełnego szkolenia. 

Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostaną przesłane przed wydarzeniem szczegółowe instrukcje odnośnie dołączenia do szkolenia i przygotowania środowiska.

Zapraszamy do rejestracji.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet uprawnia do udziału w pierwszej godzinie szkolenia demo (16:00-17:00). Bezpłatna rejestracja na godzinną część teoretyczną

Bilet uprawnia do udziału w pierwszej godzinie szkolenia demo (16:00-17:00).

już niedostępne bezpłatny -
Bilet uprawnia do udziału w 3 godzinach szkolenia demo (16:00-19:00). Płatna rejestracja na część teoretyczną (1h) i warsztatową (2h)

Bilet uprawnia do udziału w 3 godzinach szkolenia demo (16:00-19:00).

już niedostępne 59,00 zł -