FREEDOM Konferencja dla mężczyzn

location icon
MDK Grażyńskiego 47, Katowice
calendar icon
Od 9 lis 9:30 do 9 lis 9:30

Słowo wolność uruchamia wyobraźnię, porusza nogi i ręce, rozpala serce.

Wolność to tęsknota za byciem sobą, prawdziwym i pełnym. To możliwość podejmowania własnych decyzji. Słowo to wypowiadane było przez miliony osób w setkach krajów przy tysiącach okazji. Wielu oddało życie, za jej namiastkę, za jej cień. To co było ich pragnieniem nie mogło przyjść przez działanie ludzi. To Jezus pokazał nam czym jest wolność i umarł, abyśmy mogli w niej żyć. Wolność, jakiej nie miał nikt wcześniej. W Nim przestaliśmy być niewolnikami naszych emocji, pragnień, przeszłości czy przyszłości. Nasze pęta zostały rozwiązane. Kajdany opadły. Staliśmy się dziećmi bożymi. Synami. Nowym stworzeniem.

Niestety przez lata wielu z nas sprzedało, wymieniło, oddało kawałek po kawałku naszą wolność za różne rzeczy: pustą religijność, poczucie bezpieczeństwa, spokój, pieniądze czy pozycję. Dzisiaj czujemy, że nie wszystko działa jak powinno. Widzimy, że nie robimy tego, co chcemy. Często jesteśmy jak galernicy, którzy tylko wspominają dawne dni wolności.

Czas, by to zmienić! Wrócić do naszego powołania. Do wolności Chrystusowej.

Bo wy do wolności powołani zostaliście, bracia;

Gal 5,13a

Konferencja FREEDOM to konferencja o prawdziwym Wyzwolicielu. O Królu królów i synach obietnicy. O tym, czego pragnie dla nas Jezus. O życiu, które możesz przeżyć tylko raz i warto je przeżyć pełną piersią. O łzach, radości, poświęceniu, pasji, walce, nadziei i zwycięstwie. To konferencja o wolności, zaufaniu Panu, nabieraniu sił i wzbijaniu się w górę na skrzydłach jak orły. O pójściu do przodu. Biegu. Bez zatrzymywania się. (por. Iz 40,31)

Ed Doepel - Wolność do bycia prawdziwym wojownikiem

Ed Doepel - Wolność do wspaniałego małżeństwa

Bogdan Pszczoła - Wolni do zmiany

Dan Hash - Koniec udawania drogą do wolności

Piotr Grzesiek - Wolni od lęku

Męskie Uwielbienie

W czasie konferencji zapraszamy na wspólne z Mate.o i jego zespołem Męskie Uwielbienie. To będzie wyjątkowy czas, kiedy razem zaśpiewamy naszemu Bogu. Dziesiątkami męskich serc i ust. Bo jest godzien Baranek wziąć cześć i chwałę!

Wykładowcy:

Ed Doepel - weteran operacji Pustynna Burza - odbicia Kuwejtu po agresji Iraku. Pastor i kapelan policji w Chicago. Mąż i ojciec trójki dorosłych dzieci.

Dan Hash - mentor kilku pokoleń liderów, odważny mówca i właściciel kultowego "ogórka". Mąż Laury i ojciec Jakuba.

Piotr Grzesiek - wykładowca, nauczyciel, pastor i mentor, ale przede wszystkim mężczyzna chodzący z Bogiem na co dzień. Mąż i ojciec.

Bogdan Pszczoła - felietonista, wykładowca, czyniący mężczyzn uczniami Jezusa. Gotowy zrobić wiele, by widzieć Boga w działaniu. Mąż i ojciec dwójki dorosłych dzieci. 

Niestety liczba miejsc ograniczona :( Decyduje moment zakupu biletu.

Do zobaczenia w Katowicach!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Indywidualny przedsprzedaż
już niedostępne 69,00 zł -
  Grupowy (5 wejściówek) przedsprzedaż
Wyprzedane 300,00 zł Wyprzedane
  Indywidualny II termin
już niedostępne 89,00 zł -
  Grupowy (5 wejściówek) II termin
już niedostępne 375,00 zł -
  Indywidualny III termin
już niedostępne 99,00 zł -
  Grupowy (5 wejściówek) III termin
już niedostępne 400,00 zł -