III edycja | Targi Franczyza Expo | 04.09.2021 PGE Narodowy

location icon
PGE Narodowy PGE Narodowy ul. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa
calendar icon
Od 4 wrz 10:00 do 4 wrz 17:00
ticket icon
Od 35,01 zł

W obecnych czasach ludzie są coraz bardziej świadomi zarówno możliwości, jak i trudności wynikających z funkcjonowania na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Szukają alternatyw, które pozwolą im rozpocząć budowanie własnego biznesu na jasnych zasadach i przy zachowaniu maksymalnej ostrożności. Chcą rozwiązań pewnych i sprawdzonych; takich, dzięki którym będą w stanie zawodowo zaangażować się na lata i osiągnąć zysk, którego nie mogliby zagwarantować sobie nigdzie indziej.

Z pomocą przychodzi im model franczyzowy. Budowanie biznesu na sprawdzonej marce, mając z góry określone zasady, ale również płaszczyznę do własnego rozwoju, jest jedną z atrakcyjniejszych opcji, którą powinni rozważyć przyszli przedsiębiorcy. Trzeba jednak wybrać mądrze - tak, by trafiać na franczyzodawcę, któremu zależy na losie spółek i zrobi wszystko, by pomóc im się rozwinąć.

Dlatego właśnie stworzyliśmy event Franczyza EXPO. Przy doborze firm przede wszystkim stawiamy na jakość i stabilność. Naszym sukcesem i celem jest zysk franczyzodawców i franczyzobiorców.

W ciągu ostatnich lat event stał się obowiązkowym punktem dla tych, którzy chcą otworzyć własny biznes. Błyskawicznie udało nam się zmienić prestiżową lokalizację PGE Narodowego w centralny punkt dla oferujących franczyzę i tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na drodze do posiadania własnej firmy.

Jak łączymy biznes? Używamy do tego między innymi specjalnej aplikacji, która dopasowuje do siebie najbardziej kompatybilnych przedsiębiorców. Ponadto, wszystkim uczestnikom oferujemy specjalną strefę networkingu, która jeszcze bardziej ułatwia nawiązywanie kontaktów pomiędzy wystawcami a odwiedzającymi. Jak ona wygląda? Zawodowi networkerzy od pierwszych chwil eventu witają gości i łączą ich w grupy, ułatwiając tym samym wymianę poglądów i doświadczeń.

Nigdy wcześniej sukcesu nie można było odnieść szybciej!

Podczas Franczyza EXPO wręczone zostaną również nagrody Franchising Awards. Odwiedzający i specjalnie wyselekcjonowane jury wybiorą firmę, która zasługuje na tytuł Rekomendowanej Franczyzy. To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem jakości i rzetelności przedsiębiorstwa oferującego franczyzę, a także umacnia przekaz i pomaga dotrzeć z ofertą do większej liczby odbiorców.

4 września 2021 roku odbędzie się już 3. edycja najważniejszego branżowego eventu w Polsce Franczyza EXPO. Aż 150 wystawców spotka się z dwoma tysiącami przedsiębiorców gotowych na inwestycję w biznes. Z doświadczenia i relacji tysięcy zadowolonych uczestników poprzednich edycji wiemy, że wystarczy jeden dzień, by zyskać nowych franczyzobiorców!

Zaufaj nam. Każdy czas jest dobry, by zrobić krok naprzód, jeśli stawia się go na stabilnym i pewnym gruncie. Wieloletnie doświadczenie podpowiada, że ten, kto stoi w miejscu się cofa, a strach przed decyzją jest najgorszym doradcą. 4 września 2021 na PGE Narodowym skrzyżują się drogi tych, którzy do zaoferowania mają biznesowy koncept z osobami, które chcą go wprowadzić w życie. Nie będzie ludzi z przypadku.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet jednoosobowy
Wyprzedane 35,01 zł Wyprzedane
  ZAPROSZENIE BIZNES
Wyprzedane 35,01 zł Wyprzedane
  Bilet trzyosobowy
Wyprzedane 90,00 zł Wyprzedane