Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Targi Franczyza Expo 2020 - Dołącz do liderów franczyzy!

location icon
PGE Narodowy PGE Narodowy ul. Ks. J. Poniatowskiego 1, warszawa
calendar icon
Od 7 mar 8:00 do 7 mar 16:00
ticket icon
Od 35,01 zł

Widzisz się w roli prężnie działającego przedsiębiorcy? Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zainwestować w sprawdzone rozwiązania?

Przyjdź na Targi Franczyza Expo — i znajdź swój idealny pomysł na biznes.

🔸7 marca 2020 odbędzie się druga edycja targów Franczyza Expo. Przenosimy się do najbardziej prestiżowej części wystawienniczej - Business Club, PGE Narodowy w Warszawie.

Ta prestiżowa przestrzeń przyciąga nowych odbiorców oraz szerokie grono wystawców. Na ponad 2000 m2 znajdzie się strefa wystawiennicza, konferencja edukacyjna, business speed dating, networking oraz konsultacje ekspertów.

Unikatowe wydarzenia towarzyszące oraz nowi odbiorcy - targi Franczyza Expo są odpowiedzią na szybko rosnący rynek franczyzowy w Polsce. Z roku na rok rośnie liczba firm powadzonych na podstawie licencji, zwiększa się również zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców.

1 dzień, 100 konceptów franczyzowych i 1500 odwiedzających. Dla franczyzobiorców organizator przygotował strefę wystawienniczą oraz interesujące wydarzenia towarzyszące.

Targi Franczyza 2020 to:

🔸 Strefa wystawiennicza - aż 15 sektorów franczyzowych skupionych pod jednym dachem PGE Narodowego. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz szerokie grono franczyzodawców. Początkujące systemy franczyzowe i liderzy rynku - na strefie wystawienniczej swoją ofertę zaprezentuje kilkudziesięciu franczyzodawców.


🔸Akademia Franczyzy to konferencja edukacyjna dla franczyzodawców i franczyzobiorców. Na scenie praktycy biznesu opowiedzą o skutecznych systemach franczyzowych czy skalowaniu biznesu.


🔸 Business Matching, czyli biznesowe randki między franczyzodawcą a potencjalnym franczyzobiorcą. To innowacyjna forma spotkań połączona z dedykowaną aplikacją mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z potencjalnym franczyzodawcą.


🔸 Networking biznesowy - Pozwól się poprowadzić i dotrzyj do interesujących Cię osób. Zyskaj cenne kontakty, które przerodzą się w wartościowe relacje.

🔸 Franchising Awards - prestiżowy konkurs dla franczyzodawców i sieci franczyzowych. Zgłoś swoją franczyzę do konkursu i zdobądź nagrodę w kategoriach: Innowacja Roku, Debiut Roku i Franczyza Roku. Głosuje jury oraz publiczność.

Targi zapewniają szeroki wybór franczyzodawców w jednym miejscu. Dzięki temu na wydarzeniu można bezpośrednio porozmawiać z interesującym nas przedsiębiorcą, poznać najciekawsze propozycje franczyzy, nawiązać nowe relacje biznesowe, znaleźć różnorodne pomysły na biznes czy zyskać inwestora dla firmy.

Wydarzenie to jest miejscem spotkań dla aktualnych liderów biznesu i obecnych trendów we franczyzie.


🔸Więcej informacji o programie i biletach na www.franczyzaexpo.pl/


Podsumowując, targi Franczyza Expo to wydarzenie dla osób poszukujących pomysłu na biznes i franczyzodawców, którzy szukają nowych partnerów do współpracy.

Organizatorem wydarzenia jest International Center of Events II - najszybciej rozwijający się organizator branży targowo - konferencyjnej w Polsce.

Dołącz do liderów franczyzy i znajdź idealny pomysł na biznes!

Czekają na Ciebie nowe możliwości, unikatowe wydarzenia towarzyszące, prestiżowa lokalizacja.

Złotym Sponsorem jest Xtreme Fitness Gyms, Srebrnym sponsorem jest NATURHOUSE Polska oraz Remax Polska

Patronem generalnym targów jest Akademia Rozwoju Systemów Sieciowych.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Krajowa Izba Gospodarki Elektronicznej. 

7 marca, Business Club, PGE Narodowy.

www.FranczyzaExpo.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet pojedynczy
7 marca 2020, 17:00 35,01 zł
  Bilet dla dwóch osób
7 marca 2020, 17:00 60,00 zł
  Bilet dla trzech osób
7 marca 2020, 17:00 90,00 zł