Fotowoltaika dla przedsiębiorców. Jakie korzyści przynoszą inwestycje w OZE?

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 21 kwi 10:00 do 21 kwi 12:00

Zapraszamy wraz z firmą Hanplast Energy na bezpłatne szkolenie online pt. "Fotowoltaika dla przedsiębiorców. Jakie korzyści przynoszą inwestycje w OZE?", które odbędzie się 21.04.2021 r.,
w godz. 10.00-12.00.


AGENDA WYDARZENIA:

  • Z czego składają się opłaty za energię elektryczną.
  • Opłata mocowa - jak jej uniknąć ?
  • Rodzaje instalacji fotowoltaicznych.
  • Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze instalacji fotowoltaicznej.
  • Jaki jest okres zwrotu z inwestycji.
  • Źródła finansowania inwestycji.

Szkolenie przeprowadzi Pan ŁUKASZ MACHAŁA - Business Development Manager, Hanplast Energy sp. z o.o. Fascynuje się nowoczesnymi technologiami, OZE i modelem prosumenckim zarówno w gospodarstwach domowych jak i przedsiębiorstwach. Pomysłodawca i założyciel prosument.org. Absolwent Marketingu i Zarządzania na Politechnice Gdańskiej, studiów podyplomowych "Inwestycje w odnawialne źródła energii - energetyka prosumencka i generacja rozproszona" na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych korporacjach, firmach rodzinnych i samorządzie terytorialnym.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Fotowoltaika dla przedsiębiorców. Jakie korzyści przynoszą inwestycje w OZE?", 21.04.2021 r., godz. 10.00-12.00.
już niedostępne -