Rozwój osobisty Grafika i Sztuki Wizualne Projektowanie

Kreatywny portret sportowy

location icon
Hala Lipowa Lipowa 4D, Kraków
calendar icon
Od 28 sie 14:00 do 28 sie 16:00

Praca ze sportowcem w studio to nie lada wyzwanie. Trzeba nawiązać z nim relacje, wprowadzić swobodną atmosferę oraz zadbać o najdrobniejsze szczegóły, dzięki którym zdjęcie będzie wyglądało naturalnie. Trzeba wiedzieć, jak w pełni wykorzystać możliwości oświetlenia żeby osiągnąć spektakularne efekty na zdjęciu, pokazać emocje, zatrzymać ruch i przenieść odbiorcę do sportowego świata. Podczas warsztatów pokazowych zobaczysz, jak kreatywnie wykonać kreatywny portret sportowy, które zainspirują Cię do dalszych działań. 


    Podczas spotkania

  • poznasz kulisy pracy doświadczonego fotografa, który wspołpracował z takimi sportowcami jak Robert Lewandowski, Tai Woffinden czy Marcin Tybura
  • dowiesz się, jak wykonywać kreatywne, sportowe portrety
  • nauczysz się zwracać uwagę na detale, dzięki którym Twoje zdjęcia będą oryginalne
  • zrozumiesz specyfikę działania oświetlenia studyjnego 


Prowadzący:
Łukasz Skwiot: doświadczony fotograf sportowy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jeden z 5 Polaków, którzy zostali oficjalnymi ambasadorami Canon Europe. Specjalizuje się w fotografowaniu piłki nożnej, futbolu amerykańskiego oraz wykonywaniu sesji sportowych. Swoje doświadczenie zbierał podczas pracy na największych turniejach sportowych świata, takich jak piłkarskie Mistrzostwa Świata, Europy czy ponad 100 meczach Ligi Mistrzów.


Współpracuje z tygodnikiem "Piłka Nożna", jest fotoreporterem agencji CyfraSport oraz fotografem drużyny Panthers Wrocław. Realizuje sesje sportowe zarówno dla klubów, zawodników, jak i dla sponsorów oraz producentów sprzętu sportowego.


Wielokrotne tworzył sesje z Robertem Lewandowskim dla Tygodnika "Piłka Nożna". Praca z topowym sportowcem była dla niego niesamowitą okazją do podniesienia warsztatu.
Podczas studyjnych sesji sportowych stara się przenieść ruch do statycznego studia fotograficznego a korzystając z zewnętrznych lamp błyskowych buduje klimatyczne i emocjonujące kadry, wyróżniające się na tle utartych kanonów sesji portretowych.


W ostatnim czasie zrealizował sesje m.in. dla Tarczyński SA: model Tai Woffinden (3x Mistrz Świata na żużlu), z Marcin Tyburą (UFC MMA), zawodnikami Panthers Wrocław (4x Mistrz Polski w futbolu amerykańskim). 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Kreatywny portret sportowy
już niedostępne -