Forum Rozwoju Firm "Bezpieczny Przedsiębiorca" - 3.10.2019 r.

location icon
Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny Wały Gen. Józefa Dwernickiego 117/121, Częstochowa
calendar icon
Od 3 paź 10:00 do 3 paź 10:00

Częstochowskie Forum Rozwoju Firm "Bezpieczny przedsiębiorca" to pierwsze wydarzenie z cyklu, który dedykujemy przedsiębiorcom, samorządowcom, ludziom nauki i kultury - przedstawicielom środowisk, którym bliska jest idea współpracy. Na uniwersalny charakter konferencji wskazuje z pewnością jej program i tematyka spotkań. O jej prestiżu natomiast świadczą sylwetki panelistów i zaproszonych gości.

Program październikowego Forum Rozwoju Firm, konstruujemy w oparciu o aktualne wyzwania, które stawia przed nami prawna i biznesowa rzeczywistość. Znajomość problematyki zagadnień prawnych to nieodłączna część biznesowego życia każdego przedsiębiorcy. Najistotniejszym z wyżej wspomnianych wyzwań jest bezpieczeństwo podatkowe. Warto się zastanowić nad tym, czy możliwym jest bezpieczne prowadzenie działalności gospodarczej
w niestabilnym otoczeniu ekonomicznym, czy dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość gospodarcza stała się środowiskiem naturalnym przedsiębiorców. Istotnym jest również problem cyberbezpieczeństwa, którego znaczenie wśród biznesowych zagrożeń XXI wieku dynamicznie wzrasta. Jak się przed nim skutecznie bronić? Jak temu zapobiegać? Wśród planowanych regulacji prawnych jest także ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych, która implikuje u przedsiębiorców szereg nowych obowiązków w zakresie norm compliance. W trakcie Forum, podczas wspólnych dyskusji i rozmów spróbujemy przeanalizować kwestie oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zależy nam by uczestnicy konferencji poszerzali swoją wiedzę, zwiększając przy tym świadomość w kwestii bezpieczeństwa, nawiązując wartościowe i długofalowe kontakty biznesowe. To dla nich, wspólnie z partnerami, przygotowaliśmy panele dyskusyjne i warsztaty.

Udział w Forum jest bezpłatny.Organizatorzy 1.Częstochowskiego Forum Rozwoju Firm: 
Partnerzy 1.Częstochowskiego Forum Rozwoju Firm:


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Maksymalnie 2 osoby na przedsiębiorstwo/organizację Bezpłatna rezerwacja

Maksymalnie 2 osoby na przedsiębiorstwo/organizację

dostępnych: 5

już niedostępne -