Biznes i Przedsiędsiębiorczość Przemysł Polityka i Gospodarka

VI Forum Biznesowe Pogranicza ENERGIA I BIZNES

location icon
Park Naukowo Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach Innowacyjna 1, Suwałki
calendar icon
Od 17 lis 10:00 do 18 lis 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Forum Biznesowe Pogranicza to najważniejsza gospodarcza impreza północno-wschodniej Polski. Park Naukowo Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach oraz Miasto Suwałki organizują szóstą już edycję Forum pod hasłem "Energia i biznes" już 17 - 18 listopada 2022 r. W tych dniach sale konferencyjne Parku znów zapełnią się przedsiębiorcami, przedstawicielami władz publicznych, organizacji i instytucji otoczenia biznesu.

Forum to okazja do dyskusji o najbardziej aktualnych wyzwaniach i problemach polskiej gospodarki. To wydarzenie kongresowe, które ma na celu zgromadzenie przedstawicieli przedsiębiorców, instytucji okołobiznesowych, ekspertów, samorządowców oraz administracji rządowej, aby wspólnie zastanowić się nad problematyką bezpieczeństwa energetycznego w Polsce, która znajduje się w samym środku kryzysu, a ceny paliw oraz energii rosną w galopującym tempie. Chcielibyśmy poruszyć tematy nowoczesnych rozwiązań na rynku energetycznym, wdrożeniu rozwiązań klastrowych oraz jak w tym procesie transformacji odnajdują się polskie firmy.

Organizacja ww. przedsięwzięcia w Suwałkach jest promocją firm z całego regionu pogranicza z możliwością prezentacji i promocji ich oferty eksportowej, a także nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zagranicznymi.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny

dostępnych: 3

już niedostępne -