Forum Rodziców przy Fundacji KIDS

location icon
calendar icon
Od 19 maj 20:00 do 19 maj 21:00

Rodzice! Razem możemy wpływać na poprawę doświadczeń szpitalnych naszych dzieci!

Serdecznie zapraszamy Was do udziału w spotkaniu dotyczącym powstającego Forum Rodziców Fundacji K.I.D.S. - K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali.

Głos rodziców jest kluczowy i to on może sprawić, aby szpital był miejscem bardziej przyjaznym i bezpiecznym dla naszych dzieci.

Dzieląc się swoimi doświadczeniami możemy wspólnie tworzyć szpitale przyszłości! Jednym z głównych założeń działalności Forum jest połączenie sił rodziców w celu zmieniania dziecięcych szpitali a tym samym poprawy doświadczeń naszych dzieci i nas - rodziców.

Webinarium odbędzie się 19.05.2021 o godz. 20.00

Link do spotkania: https://meet.google.com/iaj-xkvh-iyx

Zaproszenie i link zostaną dodatkowo wysłane w osobnym mailu.

Podczas spotkania opowiemy Wam o działalności Fundacji K.I.D.S - K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali oraz o planach związanych z powstającym Forum Rodziców.

Fundacja K.I.D.S. Klub Innowatorów Dziecięcych Szpitali powstała aby zmieniać dziecięce szpitale na dobre. Naszym celem jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, które redukują stres u małych pacjentów i ich opiekunów, zwiększają komfort pracy personelu medycznego, pozwalają przyspieszyć procedury, a także zmieniają doświadczenie pacjentów związane z hospitalizacją.

Dołączcie do nas! Wspólnie możemy zmieniać dziecięce szpitale na dobre!

Karolina Sielska-Bielska

Rodzic, Dyrektor Forum Rodziców

Jestem rodzicem, który chce mieć wpływ na zmianę doświadczeń naszych dzieci w szpitalach pediatrycznych w Polsce.Z wykształcenia i zamiłowania jestem etnografem i service designerem. Od 15 lat jestem związana z branżą IT oraz Healtcare. Na co dzień dbam o to, aby głos klienta był słyszany w biznesie. W K.I.D.S. wykorzystuję doświadczenie zawodowe aby wpływać na poprawę jakości doświadczeń małych pacjentów i ich opiekunów.

https://www.linkedin.com/in/karolinasielskabielska/

Tomasz Rudolf

Rodzic. Współtwórca Fundacji K.I.D.S. Przedsiębiorca i innowator. Executive Chairman w fabryce startupów The Heart, tworzącej nowe biznesy we współpracy z międzynarodowymi korporacjami.

https://www.linkedin.com/in/tomaszrudolf/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Webinar dla rodziców
Wyprzedane Brak wolnych miejsc