Sprzedaż Sport

FIWE Fitness Trade Show: Sex Battle Edition

location icon
EXPO XXI Prądzyńskiego 12/14, 01-222, Warszawa
calendar icon
Od 10 wrz 9:00 do 11 wrz 17:00

Kolejna edycja FIWE Fitness Trade Show będzie inna niż wszystkie. Tym razem chcemy podkreślić, że sport jest dla wszystkich. Na uczestników czekają nie tylko walki na żywo, pokazy mody i spotkania z gwiazdami, ale również specjalnie przygotowane strefy - dla kobiet i mężczyzn.

Hasło wydarzenia? Sex Battle! 

Sport jest inkluzywny, łączy, a nie dzieli. Jest dla wszystkich. Jest przestrzenią bezpieczną, gdzie każdy powinien czuć się swobodnie i znaleźć coś dla siebie. I choć często wydaje się, szczególnie w kulturystyce i sportach siłowych, że mężczyźni są w nim w przewadze, to kobiety również mają głos.
Każdy z uczestników i każda z uczestniczek może się więc szykować na… rywalizację płci w postaci challengów i quizów podczas wydarzenia. Która okaże się lepsza? Wyniki będzie można śledzić na bieżąco w czasie FIWE!


Poza znanymi wcześniej atrakcjami (zawody kulturystyczne, walki i turnieje na żywo - spotkania z gwiazdami, bogata strefa wystawiennicza, konferencje tematyczne) zorganizowane zostaną również specjalne strefy dedykowane kobietom i mężczyznom, jak i panele, które przybliżą tematykę sportową oraz dietetyczną bliską obu płciom.


Nowością podczas FIWE będą Warsztaty Pole Dance prowadzone przez mistrzynię Polski i Europy Pole Sport Kasię Bielecką. Kasia na co dzień pracuje jako instruktor prowadząc zajęcia, lekcje oraz warsztaty w wielu miastach w Polsce. We wrześniu będziecie miały okazję poznać tę fascynującą dyscyplinę, a także nauczyć się kilku figur na rurce pod okiem mistrzyni!

FIWE Fitness Trade Show
10-11 września 2022
Expo XXI, Warszawa

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.