Biznes i Przedsiędsiębiorczość Przemysł Nauka i Edukacja Rozwój osobisty Medytacja, Duchowość

Forum Inżynierów Przyszłości NOT Wrocław [pakiet premium]

location icon
Dom Technika NOT Wrocław ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 74, Wrocław
calendar icon
Od 23 paź 10:00 do 25 paź 16:00

Forum Inżynierów Przyszłości otwiera dyskusję o inżynierach, jakich będzie potrzebował przemysł oraz jak powinna wyglądać ich ścieżka kształcenia. Dzisiejsi programiści pracują na stanowiskach, które nie istniały, kiedy przychodzili na świat. Zatem pojawia się pytanie: jakie umiejętności będą potrzebne absolwentom polskich uczelni za kolejne 5, 10 czy 15 lat?Spotkanie będzie miejscem do dialogu pomiędzy pracodawcami a potencjalnymi pracownikami oraz przedstawicielami uczelni. Możesz pokazać innym Twój punkt widzenia. Mówiąc o profilu idealnego pracownika, nie tylko wskażesz drogę studentom i młodym absolwentom, ale także zwiększysz swoje szanse na znalezienie odpowiedniej osoby na dane stanowisko. Liczymy też na rozmowę między praktykami a nauczycielami akademickimi.

Wydarzenie będzie doskonałą okazją, żeby się dowiedzieć, czym kierują się potencjalni kandydaci przy wyborze pracy oraz poznać nowe firmy. Umożliwi Ci to zapoznanie się ze strategią innych przedsiębiorców i wskazówkami, które być może sprawdzą się także u Ciebie.

Firmy mają okazję zainteresować swoimi rozwiązaniami nauczycieli akademickich, co potencjalnie może zaowocować w przyszłości współpracą.


Przedsiębiorcom wspierającym Forum Inżynierów Przyszłości zapewniamy udostępnienie informacji o ich działalności wraz z logotypem na stronie internetowej wydarzenia oraz w naszych social mediach. Logotyp firmy pojawi się również na materiałach promocyjnych oraz na samym wydarzeniu w formie rollupu w holu Domu Technika we Wrocławiu. Przedstawiciel firmy może prowadzić webinar bądź live na naszych social mediach, co pozwoli budować markę eksperta, który nie tylko zna się na temacie, ale także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Podczas wydarzenia umożliwiamy wystawienie stoiska oraz wygłoszenie prelekcji.

Wszystkie te działania korzystnie wpłyną na rozpoznawalność firmy wśród osób związanych z branżą, którym nie brak zapału i gotowe są działać, aby wprowadzić zmiany.W cenie biletu zapewniony jest:

  • udział w 3-dniowej konferencji,
  • wstęp na wszystkie panele i szkolenia (niektóre punkty programu będą obywać się równolegle),
  • komplet materiałów konferencyjnych,
  • spotkania networkingowe,
  • przerwy kawowe oraz lunche,
  • udział w piątkowej imprezie,
  • wstęp na sobotni bankiet w Hydropolis.

Dodatkowo przedstawiciele firm wykupując pakiet biznes otrzymają:

  • informację o firmie w katalogu konferencji (rejestracja do 10 lutego),
  • na stronie wydarzenia pojawi się logo firmy z linkiem do strony,
  • podziękowanie dla firmy za wsparcie w organizacji wydarzenia.

Cena biletu nie obejmuje miejsca parkingowego, komunikacji miejskiej ani noclegu. Nocleg można dokupić u organizatorów lub przygotować we własnym zakresie.


Dołącz do środowiska, które chce poprawić sytuację na rynku pracy i stworzyć lepszą przyszłość.

Daj Twojej firmie nową energię, przyjedź na forum.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  pierwsza cena

dostępnych: 0

Wyprzedane 615,00 zł Wyprzedane
  regularna cena

dostępnych: 4

już niedostępne 780,00 zł -
  cena "ostania szansa"

dostępnych: 4

już niedostępne 1 000,00 zł -