Po wiedeńsku ! Koncerty Noworoczne dla Dzieci w Hotelu Bristol

location icon
HOTEL BRISTOL WARSZAWA -SALA BALOWA CHOPIN Krakowskie Przedmieście 42/44, Warszawa
calendar icon
Od 19 sty 11:00 do 19 sty 11:00

19 stycznia 2020, Niedziela
g.11.00, g.13.00, g.15.00, g.17.00

Johann Strauss dla Dzieci i Rodziców- najpiękniejsze walce, najweselsze polki, ale nie tylko. W programie sztandarowe utwory z wiedeńskich koncertów noworocznych, czyli także m.in. Marsz Radeckiego, Uwertura do opery "Carmen" Georga Bizeta i Giuseppe Verdi.
ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI OD 3 ROKU ŻYCIA.

Ta muzyka to klasyka klasyki. Posłuchamy przepięknych utworów, nauczymy dzieci rozpoznawać arcysławne melodie, poznamy kolejne tajniki muzyki. To będzie radosne spotkanie z klasyką, melodią, zabawą i wiedeńskim szykiem. Zapraszamy na koncerty !

BILETY:
Koszt biletu 42 zł
zamówienie należy przesłać na mailem. Dedykowany dla tego koncertu e-mail to:
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
***Prosimy się nie obawiać, maile przesłane na adres bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl zostaną przekierowane do właściwego biura:) Adres ten jest jak najbardziej czynny***
Pomocą służy Biuro obsługi widza 737-169-961
Sugerujemy: na g. 17 zapraszamy dzieci najstarsze.

SALA:
HOTEL BRISTOL WARSZAWA -SALA BALOWA CHOPIN ul.Krakowskie Przedmieście 42/44

O FILHARMONII DLA DZIECI :
19 stycznia odbędzie się 100 koncert Filharmonii dla Dzieci. Odwiedziło koncerty dotąd ponad 20 tys małych i większych słuchaczy. Zachwyca, uczy swobody, obycia i odwagi do kreatywności. Kształtuje indywidualne gusta dzieci, wspiera rozwój nowego pokolenia światłych i światowych osobowości. Lubimy radość zachwytu nad sztuką, którego u nas nie brakuje.

Misją Filharmonii dla Dzieci jest zachwycać dzieci muzyką, uczyć, wspierać w odkrywaniu i poznawaniu, poszerzaniu wiedzy i horyzontów, zaprzyjaźniać z wielka sztuką. Koncerty w serdeczny i delikatny sposób wprowadzają dzieci do zasad savoir - vivre obowiązujących w korzystaniu z wysokiej kultury tak, by stały się dla nich naturalne, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie kultury i sztuki gdy dorosną i czerpać z niej wiele radości.

Koncerty tworzy Anna Szarek, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu Pendereckiego, wiolonczelistka i pedagog, która koncertowała z takimi gwiazdami jak Kanye West czy Leszek Możdżer. Pierwsza wiolonczelistka festiwali w Sopocie, finalistka Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, ale też Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą". Miłośniczka i znawca muzyki, sztuki, architektury, włoskich ogrodów i … matematyki.

Koncerty w Sali Balowej HOTELU BRISTOL to cudowna muzyka, styl, architektura, sztuka, spotkanie, elegancja i najpiękniejszy warszawski spacer po koncercie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet wstępu - zamówienie na maila warszawa-bilety@filharmoniadladzieci.pl
Wyprzedane 42,00 zł Wyprzedane