Ferie z Zodiakiem - Domologia. O sposobach zamieszkiwania / 14.01.2021

location icon
ZODIAK Warszawski Pawilon Architektury
calendar icon
Od 14 sty 12:00 do 14 sty 12:00

Trwają ferie zimowe, czyli czas wielkiej laby, ale bez obaw - Zodiak nie pozwoli Wam się nudzić! Przyszykowaliśmy dwa różne scenariusze warsztatów, na które zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 7-10 lat!

Na warsztatach, które odbędą się 14 stycznia, spróbujemy pomyśleć o miejscu, w którym spędzamy ostatnio ogromną ilość czasu. Co to za miejsce? Oczywiście dom! Czym jest dom i w jak różny sposób ludzie zamieszkują ziemię? Jak mieszka się w mieście, a jak na wsi? Jak mieszkało się kiedyś, a jak wygląda to obecnie? Spotkajmy się na zajęciach pod tytułem "Domologia. O sposobach zamieszkania"!

Ale to jeszcze nie wszystko - dla wszystkich uczestników mamy mały prezent-niespodziankę - prześlemy go do wszystkich uczestników pocztą, już po zakończeniu spotkania! W czasie warsztatów będziemy używać łatwo dostępnych materiałów. Informację co należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności ze skompletowaniem materiałów, można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu (kontakt@pawilonzodiak.pl).

Warsztaty trwać będą ok. 1-1,5 h i odbędą się na platformie ZOOM (jest możliwość połączenia się przez przeglądarkę, zachęcamy jednak do pobrania aplikacji). Na każde ze spotkań obowiązują osobne zapisy. Uczestnictwo w cyklu jest bezpłatne

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Informacje o materiałach, które należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności z ich skompletowaniem można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu (kontakt@pawilonzodiak.pl). Ferie z Zodiakiem 14.01.2021

Informacje o materiałach, które należy przygotować otrzymają państwo mailem. W razie trudności z ich skompletowaniem można będzie odebrać je w Zodiaku po wcześniejszym umówieniu (kontakt@pawilonzodiak.pl).

już niedostępne -