IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

ManageUp #7 - Facilitate it.

location icon
Hevre ul. Beera Meiselsa 18, Kraków
calendar icon
Od 19 mar 18:00 do 19 mar 18:00

ManageUp, Inprogress i Inprogress Design Lab zapraszają na pierwsze w tym roku spotkanie, poświęcone w całości facylitacji: ManageUp #7 - Facilitate it. 😊


Facylitacja to zbiór metod mających za zadanie wspieranie procesu grupowego i ułatwianie grupie wypracowania rezultatów spotkania. Osoba prowadząca takie spotkania, czyli facylitator, wykorzystuje szereg technik, narzędzi i modeli służących podnoszeniu efektywności tego procesu.

Wykorzystanie metod i narzędzi facylitacyjnych jest coraz bardziej powszechne w świecie organizacji. Elementy facylitacji występują też w metodach agile'owych, czy popularnych ostatnio tak zwanych liberating structures.

"Zapraszam Was na spotkanie, na którym podzielę się z Wami moim doświadczeniem w stosowaniu facylitacji.

Opowiem, co moim zdaniem decyduje o efektywności spotkań zespołowych i jakie procesy powodują, że facylitacja przynosi korzyści członkom i managerom zespołów."

~ Tomek Manugiewicz


Na spotkaniu połączymy wiedzę teoretyczną z praktyką.

W programie:

1. Facylituj i maksymalizuj produktywność Twoich spotkań - prelekcja Tomasza Manugiewicza.

2. Facilitate it. Warsztaty facylitowane - poprowadzą Rafał Czarny i Michał Eromin. 


--

Tomasz Manugiewicz - jest entuzjastą Agile pracującym jako niezależny konsultant i coach. Obecnie pełni rolę Agile Coacha w firmie Grand Parade / William Hill. Z wykształcenia jest inżynierem, posiada 14-letnie doświadczenie jako Software Development Manager, Scrum Master i Software Developer. Absolwent Szkoły Facylitatorów Wszechnicy UJ. Stosuje facylitację w swojej pracy na co dzień i chętnie uczy jej innych, w czym pomagają mu talenty wg Gallupa: rozwijanie innych, elastyczność i naprawianie. Tomek jest też żeglarzem, w zimie za to lubi jeździć na nartach. Jego miejscem na ziemi są Wyspy Kanaryjskie, dla których wspólnie z żoną stracił głowę. 


Rafał Czarny- trener z wieloletnią praktyką w prowadzeniu szkoleń z zakresu facylitacji, zarządzania zmianą, Design Thinking, współpracy, komunikacji czy zarządzania sobą w czasie. Na sali szkoleniowej spędził ponad 2000 godzin! Dyrektor ds. Innowacji i Rozwoju w Inprogress Design Lab. W swojej pracy stawia na różnorodne techniki i narzędzia szkoleniowe - jest m. in. autorem gier szkoleniowych i symulacji biznesowych stosowanych podczas szkoleń Inprogress. Prowadzi szkolenia Change Management, Facilitation, Podstawy Design Thinking, Moderator Design Thinking oraz Akademia Trenera.


Michał Eromin - Projektant, trener. Współautor licznych gier szkoleniowych i symulacji biznesowych. Oprócz codziennej pracy kreatywnej związanej z tworzeniem mechaniki gier, odpowiada za organizację testów i przygotowanie graficzne. Jego zadaniem jest także wdrażanie gier na sale szkoleniowe i ich ciągłe doskonalenie. Zajmuje się tworzeniem nowych produktów i poszukiwaniem nowych obszarów działania marki Inprogress Design Lab. Swoje doświadczenie projektanckie wykorzystuje szkoląc z zakresu Design Thinking. Prowadził szkolenia i eventy z wykorzystaniem gier dla takich firm i instytucji jak Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Obrony Narodowej, Akademia Górniczo-Hutnicza, Szkoła Główna Handlowa, Uniwersytet Śląski, Akademia Marynarki Wojennej, Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, Allianz, Interrisk.

--

👉 Miejsce: Hevre, ul. Beera Meiselsa 18, Kraków. Poziom -1


📮 Kontakt: Masz pytania?
Napisz: kontakt@manageup.pl / Zadzwoń: 607 999 556


📝 Zapisy: bilety na wydarzenie wyczerpane. Możesz zapisać się na listę rezerwową wysyłając maila na kontakt@manageup.pl

www.manageup.pl


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  ManageUp! 7 - Facilitate it.
Wyprzedane Brak wolnych miejsc