EXPERT SUMMIT 2021 - All about Microsoft technologies (online)

location icon
Online Online, Online
calendar icon
Od 4 lis 9:20 do 4 lis 9:20
ticket icon
Od 0,00 zł

EXPERT SUMMIT 2021 - All about Microsoft Technologies (online) to IX edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. W tym roku konferencja odbywa się w formie transmisji online. Skierowana jest do wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia.

W trakcie trwania konferencji odbędą się wirtualne Targi Pracy IT oraz wirtualne Targi Usług IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.

4 listopada 2021 roku wygodnie ze swojego domu lub biura możesz w pełni bezpłatnie uczestniczyć w największym cyfrowym wydarzeniu poświęconych technologiom Microsoft w Polsce.

Więcej informacji:
www.expertsummit.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet bezpłatny
4 Listopada 2021, 09:20