Biznes i Przedsiędsiębiorczość Polityka i Gospodarka

Konferencja Startup Wroclaw: Evolutions

location icon
Wrocławskie Centrum Kongresowe (RCTB) ul. Wystawowa 1, Wrocław
calendar icon
Od 26 maj 17:00 do 26 maj 17:00
ticket icon
Od 19,00 zł

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz zespół Startup Wroclaw organizują kolejną edycję wydarzenia biznesowego Startup Wroclaw: Evolutions. Już 26.05.2022 we Wrocławskim Centrum Kongresowym spotkają się przedstawiciele świata innowacji, biznesu, inwestycji i kreatywności.

W tym roku wychodzimy poza granice Wrocławia i łączymy siły z cenioną konferencją Wolves Summit 2022, która przeniosła się do stolicy Dolnego Śląska i tutaj ściąga największe branżowe nazwiska.


Konferencja Startup Wroclaw: Evolutions odbędzie się pod hasłem "impactable" i poruszy kwestie synergii biznesu i wywierania wpływu. Każdy z nas może wywierać wpływ. Czy będzie to impact na społeczeństwo, ekologię, technologię - każde działanie będzie miało swoje odzwierciedlenie w przyszłości.

Na scenie głównej WCK spotkają się podmioty, którym impact jest dobrze znany, mają go w swoim DNA czy wspierają innych w obraniu właściwej ścieżki. 


Wśród prelegentów Tomek Popów z RST Ventures For Earth, Agnieszka Młodzińska-Granek i Patrycja Radek z SWPS, Tomasz Karwatka z Catch the Tornado, Wojciech Mróz z Ashoka Poland oraz Marek Wilgucki z Four Point.


Agenda konferencji dostępna jest na stronie: evolutions.startupwroclaw.pl

Wydarzenie w języku angielskim.


Zapisując się na Startup Wrocław: Evolutions, równocześnie otrzymasz dostęp do Wolves Summit 2022!


Kontakt do organizatorów: 

Paulina Muszyńska

paulina.muszynska@araw.pl
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 19,00 zł -