dr Gérard Athias - Biologiczny punkt widzenia: etologia i choroby męskie i kobiece

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 4 paź 9:30 do 6 paź 18:00
ticket icon
Od 1 463,70 zł

Wydawnictwo Wena i Instytut Wiedzy Waleologicznej zapraszają na wyjątkowe spotkanie z dr Gérardem Athiasem! Biologiczny punkt widzenia to przysłowiowa kropka nad i - jeśli naprawdę chcesz powrotu do zdrowia!


Biologiczny punkt widzenia. Etologia i choroby męskie i kobiece

Data: 04-06.10.2021

Godziny: 09.30 - 18.00

Kurs on-line

Kurs w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski, j. angielski i j.rosyjski


Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

- 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

- Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej)

- Uczestnicy, którzy ukończyli: Biologiczny punkt widzenia. Wszyscy kłamią oprócz symptomów i Biologiczny punkt widzenia. Etologia i choroby męskie i kobiece - zaświadczenie ukończenia kursu na drukach MEN + Dyplom ukończenia szkolenia Biologiczny punkt widzeniaPod każdą 'chorobą' kryje się rodzinny zakaz robienia czegokolwiek, czego chcemy lub nakaz robienia czegoś, czego nie chcemy.


Początkowo koncentrowałem się na biologicznych aspektach w kontekście "dlaczego", a od kilku lat zmierzam w kierunku "jak". Aby to czynić, opieram się na zasadach organizujących kosmos, energię i świat ożywiony, co prowadzi mnie do ponownego przemyślenia informacji płynących z ciała , tak by odnaleźć w nich głęboki sens; poprzez spojrzenie "dawnych tradycji" i "mądrości" natury. To nowe podejście to nowy sposób postrzegania jednostki w jej całościowym ujęciu. To zrozumienie znaczenia sedna tajemnic liczb i symboliki ludzkiego ciała, pozwalające na otwarcie innych przestrzeni i innych wymiarów.


Dr Gérard ATHIAS oferuje nowe, poszerzone spojrzenie na Totalną Biologię.

Wszystkie choroby są wyrazem konfliktu. Choroba jest odruchem przetrwania, fizjologiczną adaptacją do stresu. Choroba w tej biologicznej perspektywie miałaby sens. Tak więc choroba prosi o zrozumienie, a dr Gérard ATHIAS nauczy Cię jak ją interpretować.

W tej koncepcji objaw można odczytać jako symbol, a jego uzdrowienie zależy od jego interpretacji.

Dopiero wchodząc w fizjologię i patofizjologię, interpretacja staje się "biologiczna". Szukając jego znaczenia, umożliwia mówienie, a tym samym zrozumienie. Słowo jest zatem uprzywilejowanym środkiem uzdrawiania.

Objaw i choroba muszą być zinterpretowane i zrozumiane.

Choroba wskazuje na coś, co jest ukryte, ukryte w drzewie genealogicznym. Ujawnia historię rodzinną. Dla naszego przetrwania "choroba" wysyła nam program adaptacji do niedokończonej sytuacji emocjonalnej, jakiej doświadczył przodek.

Choroba to informacja, nauczanie, wewnętrzne słuchanie.

Pogodzenie duszy i ciała to nauka samonaprawy.

Ta praca eksploracji staje się odkrywaniem świadomości, dialogiem z wewnętrznym bytem ukrytym głęboko w naszych komórkach.

Jest pewna logika w biologii, a mózg automatyczny - nasz nieoceniony "komputer pokładowy", który steruje każdym życiowym procesem człowieka - pozostaje nieustannie na jej usługach. Zgodnie z teorią Biologii Totalnej (Uzdrawianie Przez Świadomość) ciało funkcjonuje jako doskonały komunikator, który bezpośrednio informuje nas o tym, co dzieje się w sferze psychiki człowieka.

Z niektórych problemów życiowych często zdajemy sobie sprawę i na bieżąco staramy się je rozwiązywać, tym samym uwalniając nasz system emocjonalny z dużego ciężaru i przejmując za swoje życie świadomą odpowiedzialność. Jednak co dzieje się w sferze psychiki wtedy, gdy w żaden sposób nie uświadamiamy sobie noszonego w podświadomości konfliktu?CZYTANIE I ROZUMIENIE CHOROBY NA BAZIE ETOLOGII

Etologia to nauka zajmująca się badaniem zachowań zwierzęcych i ludzkich, oraz ich fizjologicznych, psychologicznych i środowiskowych uwarunkowań. Arystoteles, w 384 r. p.n.e., interesował się charakterystyką zachowań zwierząt.

Gérard Athias proponuje seminarium skoncentrowane na przesłaniu choroby, objaśnianym zgodnie z nauką o zwierzętach.

W trakcie tego seminarium, poprzez badanie zachowań różnych gatunków zwierząt, poznamy niektóre choroby z innej perspektywy biologicznej.

Choroby zostaną rozszyfrowane na przykładach zachowań zwierząt.

Choroba skrywa swoją przyczynę, a jej przesłanie musi zostać ujawnione, co pozwoli zrozumieć jej biologiczne znaczenie w świadomości.

Seminarium to uwypukli biologiczną interpretację języka zwierząt.


ZROZUMIENIE CHORÓB POPRZEZ POJĘCIA MĘSKIEGO I ŻEŃSKIEGO

W sensie biologicznym komórka otrzymuje tyle samo informacji, ile przesyła. W sensie komórkowym, nasza męskość jest w równowadze z kobiecością.

Męskość pochodzi z nieba. Musi nieść i materializować swoje działanie. Mamy ją ukorzenić, aby nasze pomysły mogły stać się Działaniami.

Kobiecość to akceptacja, wrażliwość, zmysłowość, pojednanie i miłość. Kobiecość dąży do odnalezienia swej intuicji w jedności działania, aby wprawiać CAŁOŚĆ w zgodną wibrację. 


Zarys tematyki szkolenia Biologiczny punkt widzenia -  Wszyscy kłamią oprócz symptomów:

  • Kryterium choroby jako "Doskonałej odpowiedzi mózgu".
  • Jak zrobić zdanie z objawów ( jak zwerbalizować znaczenie objawów)
  • Nowotwory specyficzne - Przerzuty - Rak uogólniony.
  • "Projekt Sens'', lub jak przejść od rzeczywistej sytuacji rodziców do programów biologicznych dzieci.
  • Szczegółowe wyjaśnienia w fizjopatologii i biologii niektórych chorób (cukrzyca, prostata, nadnercza, choroba Parkinsona).
  • Symbolika kręgosłupa w połączeniu z 22 iskrami życia
  • Etologia i analogia z chorobami.Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia - wydanych nakładem Wydawnictwa WenaInformacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!


Szkolenia, które można kupić w pakiecie:

Biologiczny punkt widzenia. Wszyscy kłamią oprócz symptomów (nagranie)

GEST - Dekodowanie bioenergetyczne cz.1:   5-7 listopada 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Webinarium (4-6 X)
już niedostępne 1 463,70 zł -
  Webinarium (4-6 X) + Biologiczny punkt widzenia: Wszyscy kłamią oprócz symptomów (nagranie)
już niedostępne 2 844,99 zł -
  Webinarium (4-6 X) + GEST: dekodowanie bioenergetyczne cz.1 (5-7 XI)
już niedostępne 2 856,06 zł -
  GEST: Dekodowanie Bioenergetyczne cz.1: 5-7 listopada
już niedostępne 1 709,70 zł -