Hipnoza konwersacyjna - ericksonowska

location icon
Poznań
calendar icon
Od 19 lut 10:00 do 20 lut 17:00
ticket icon
Od 997,00 zł

Dla kogo hipnoza ericksonowska?

RODZICE - Dla rodziców, którzy chcą mieć doskonały kontakt z dzieckiem i mądrze wpływać na jego wychowanie.

TERAPEUCI, COACHE - Hipnoza werbalna i połączona z nią komunikacja niewerbalna, to obowiązkowe narzędzie dla terapeutów i specjalistów coachingu. Dlaczego? Jeśli nie znasz hipnozy, Twój klient Cię hipnotyzuje (często), a Ty nie wiesz, co się tak naprawdę dzieje. Hipnoza to must have w głębokiej komunikacji.

NEGOCJATORZY, HANDLOWCY - Negocjujesz? Prowadzisz rozmowy biznesowe lub sprzedajesz w bezpośrednim kontakcie? Hipnotyczna komunikacja pozwoli Ci łatwiej osiągać rezultat i zapewniać wynik WIN-WIN


Jakie umiejętności czekają na Ciebie?

Nauczysz się języka rozumianego przez podświadomość. Dzięki temu będziesz zadawać właściwe pytania. I sobie, i innym.

Jeśli pociąga Cię mindfulness, przekonasz się, że jest to część hipnozy ericksonowskiej i zaczniesz praktykować tę sztukę z łatwością.

Nauczysz się wchodzić w stan FLOW. Dla siebie oraz w komunikacji z innymi.

Dowiesz się, co dotychczas komunikowałeś tak naprawdę, a nie, co Ci się wydawalo. I posiądziesz umiejętność takiego mówienia, by podświadomość rozmówcy słyszała to, co faktycznie chcesz powiedzieć. Dzięki temu unikniesz sytuacji, gdy powtarzasz coś komuś wielokrotnie, a on zachowywał się, jakby Cię nie słyszał.

Będziesz zarządzać swoimi myślami. Myśli "sponsorują" Twoje emocje. Kiedy zarządzasz właściwie myślami, wpływasz precyzyjnie na swoje emocje.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Do 31.01.2021
20 Lutego 2022, 17:00 997,00 zł
  Standard
20 Lutego 2022, 17:00 1 497,00 zł