IT i Nowe technologie Biznes i Przedsiędsiębiorczość Zarządzanie

Bezpłatna konferencja EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie

location icon
Hotel Almond gdańsk
calendar icon
Od 12 gru 8:00 do 12 gru 8:00

💥 Ostatnia w roku konferencja z cyklu "EOIF - Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie" - dowiedz się jak usprawnić zarządzanie i funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego wielkość i branżę!

💻 Nowoczesne narzędzia informatyczne mają nam pomóc w ciągłym i wygodnym wglądzie do wszystkich dokumentów, w sprawnym planowaniu, sterowaniu i kontroli w firmie, ale również ułatwić komunikację naszych pracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych.

📌 Zachęcamy do całkowicie bezpłatnego udziału wszystkie osoby są zainteresowane nowoczesnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami do zarządzania dokumentacją, automatyzacji oraz digitalizacji i archiwizacji dokumentów.

Podczas konferencji można dowiedzieć się m.in.:
➡️ Co może zyskać Twoje przedsiębiorstwo usprawniając obieg informacji?
➡️ Jaki system IT będzie najodpowiedniejszy dla Twojej firmy?
➡️ Czy pełna digitalizacja dokumentów jest w ogóle możliwa?

🌐 Strona konferencji: https://gigacon.org/event/eoif_gda_19/

W trakcie spotkania przedstawiciele wiodących firm zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji.

👉 Cały czas uzupełniamy informacje na stronie internetowej wydarzenia i będą pojawiać się nowi wystawcy, tematy prelekcji i inne notyfikacje.

⭐️ Więcej informacji i formularz bezpłatnej rejestracji na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_gda_19/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Rejestrując się tutaj dokonujesz tylko wstępnej rezerwacji miejsca na konferencji. Aby wziąć udział musisz dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_gda_19/ Wstępna rejestracja na konferencję EOIF GigaCon - 12.12.2019

Rejestrując się tutaj dokonujesz tylko wstępnej rezerwacji miejsca na konferencji. Aby wziąć udział musisz dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_gda_19/

już niedostępne -