Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Jak zdobywać klientów z internetu? Spotkanie Towarzystwa Biznesowego Elbląskiego 11.12

location icon
Hotel Elbląg ul. Stary Rynek 54, Elbląg
calendar icon
Od 11 gru 7:00 do 11 gru 9:15


Mamy przyjemność zaprosić na

spotkani dla przedsiębiorców📅 11 grudnia

🕖 7:00 - 9:00 (Prosimy o przybycie kilka minut wcześniej)

📍 Hotel Elbląg ****, ul. Stary Rynek 54"Uważam, że networking jest jedną z kluczowych kompetencji Przedsiębiorcy.
Bo to jest po prostu sprawdzony sposób na budowanie wokół siebie sieci dobrych i sprawdzonych relacji".

źródło: "Merkuryusz Towarzystw Biznesowych" nr 1 2018, wywiad z Franciszkiem NiemyskimTemat:

Jak zdobywać klientów z internetu w każdej branży

Prelegent:

Dawid Witych

agencja Webmetro

Pomożemy Ci zdobyć klientów

Od 10 lat zajmujemy się marketingiem internetowym. Jako certyfikowani Partnerzy Google prowadzimy dla naszych klientów kampanie AdWords, Facebook i Instagram Ads. Zajmujemy się tworzeniem, optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych i landing pages. Nasze kampanie marketingowe sięgały od USA do Rosji.


O Towarzystwach Biznesowych


Towarzystwa Biznesowe to kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów wszelkich branż. Cotygodniowe spotkania pozwalają na zdobywanie kontaktów, wydawanie rekomendacji, szkolenia i promocję firm. Dbamy o zaufanie i dobór Członków Towarzystw.

Zobacz video relację z naszych spotkań:


Wartości, które są dla nas ważne to rodzina, ojczyzna, uczciwość oraz ideały chrześcijańskie wcielane w życie, codziennej pracy, biznesie oraz działalności społecznej. Nadrzędnym celem naszych spotkań jest wzrost obrotów naszych firm, chcemy budować społeczność przedsiębiorców, pomagać sobie nawzajem oraz rozwijać umiejętności szczegółowe potrzebne do prowadzenia biznesu. Wszystko to opiera się na networkingu, czyli sztuce tworzenia sieci osób życzliwych, dzięki której możliwy jest wspólny wzrost wszelkich form kapitału - od kulturowego, przez społeczny, aż po finansowy oparty na zaufaniu.

"Ja z Towarzystwami Biznesowymi związałem się już kilka la temu i po jakimś czasie stała się taka dziwna rzecz, że w zasadzie nie robię już biznesu z nikim spoza Towarzystw. Z kilku powodów. Po pierwsze dlatego, że w Towarzystwach znajduję wszystko to, czego potrzebuję. Czyli wszystkie możliwe branże, które albo mogą supportować mój biznes, albo takie, którym ja mogę sprzedać swoje usługi. Natomiast druga sprawa to to, że Towarzystwa dają mi komfort, że ludzie, z którymi współpracuję, są ludźmi uczciwymi, którzy wyznają te same wartości co ja. I mam świadomość, że faktury zostaną zapłacone, że jak będę potrzebował pomocy, to tę pomoc znajdę"

- powiedział na spotkaniu z Romanem Kluską w Radomiu (odbyło się 13 marca 2018 roku) Marcin Konik-Korn (firma SL Projekt), Prezes Towarzystwa Biznesowego Krakowskiego.


Więcej o spotkaniach

Mówi się, że ludzie sukcesu wstają wcześniej rano. Z tego właśnie powodu stworzyliśmy cotygodniowe spotkania dla przedsiębiorców z danego miasta, którzy podczas śniadania budują networking. Specjalnie dla nowych Członków oraz osób zainteresowanych organizujemy Spotkania Otwarte, na których Goście mają możliwość poznać działalność Towarzystw Biznesowych SA oraz sprawdzić w praktyce, jak wygląda prawdziwy networking.


Śniadania Towarzystw Biznesowych to doskonała okazja do wymiany zaufanych kontaktów w ramach sesji networkingowych i podniesienia swoich kompetencji w sesji szkoleniowej. Podczas śniadań biznesowych stworzyliśmy idealną przestrzeń do nawiązywania i pielęgnowania relacji biznesowych opartych na zaufaniu i rekomendacji. To spotkania dla przedsiębiorców, którzy w biznesie stawiają na profesjonalizm i trwałość wzajemnych kontaktów.Program spotkania

7.00 - Rozmowy kuluarowe
7.20 - Zaproszenie do bufetu
7.30 - Przywitanie Gości i lektura duchowa
7.45 - Prelekcja
8.15 - Prezentacja zaproszonych firm


9.15 - Rozmowy kuluarowe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dla przedsiębiorców z Elbląga i okolic.

Chcemy, aby Twoja firma budowała realną przewagę konkurencyjną we współpracy z przedsiębiorcami, którzy podzielają i cenią te same wartości.

Jeżeli posiadasz firmę, zarządzasz, produkujesz, sprzedajesz, szukasz zleceń jako freelancer lub poszukujesz nowych kontraktów,... to czekamy na Ciebie.


Gwarantujemy inspirujące spotkanie z wartościowymi przedsiębiorcami!Przyjdź koniecznie na nasze spotkanie!

Kiedy: 11 grudnia - godz. 7.00 
Prosimy o przybycie kilka minut wcześniej, warto zabrać ze sobą wizytówki.
- Gdzie: Hotel Elbląg, Stary Rynek 54 Elbląg.
- Cena: zgodnie z cennikiem biletów.          

W razie pytań prosimy o kontakt:

Franciszek Niemyski

f.niemyski@towarzystwabiznesowe.pl

+48 535 050 599


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Szkolenie podczas spotkania biznesowego (11.12)
Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane