Efektywne zarządzanie projektami - praktyczne wprowadzenie

location icon
Lynsky Solutions Rydlówka 5, Kraków
calendar icon
Od 9 lis 9:00 do 10 lis 16:00
ticket icon
Od 1 414,50 zł

Z projektami mamy do czynienia codziennie, gdyż projekty to sposób na osiągnięcie zamierzonych celów w sposób efektywny i kontrolowany. Projekt realizujemy budując dom, wprowadzając nowy produkt na rynek, zmieniając standardy organizacji i jej procesy operacyjne lub otwierając nowy oddział firmy. Bez względu na to, czy są to duże przedsięwzięcia, czy też złożone operacje, projekt to wysiłek zespołowy podejmowany z myślą o realizacji celu w ograniczonym czasie i przy skończonych zasobach.
Szkolenie to prezentuje podstawy najlepszych, sprawdzonych metod, standardów i praktyk z zarządzania projektami m.in.: IPMA, PMI/PMBoK, AgilePM, PRINCE2, które w znacznej mierze ułatwiają prowadzenie projektu, zwiększając szanse na osiągnięcie sukcesu i założonego celu, a także pomagają w kontrolowany sposób prowadzić projekt.
Szkolenie obejmuje konkretną wiedzę przeplataną licznymi przykładami z rzeczywistych realizacji oraz kilkoma warsztatami.

CEL SZKOLENIA

Podniesienie kompetencji Uczestników i zwiększenie ich efektywności w obszarze prowadzenia projektów: od określania przyczyny i celu projektu przez planowanie, realizację, monitorowanie i kontrolowanie - aż do zamknięcia projektu; poprzez zastosowanie adekwatnych narzędzi do potrzeb oraz różnych rodzajów projektów, które prowadzą lub w których uczestniczą i będą uczestniczyć.

PROFIL UCZESTNIKÓW

Szkolenie w szczególności kierowane jest do:

  • początkujących i przyszłych kierowników projektów,
  • uczestników zespołów realizujących projekty w organizacjach,
  • menedżerów zaangażowanych w proces wsparcia i nadzoru kierownika projektu,
  • wszystkich osób zainteresowanych nabyciem kompetencji twardych i rozwojem w obszarze zarządzania projektami.

Szkolenie to jest propozycją dla osób zarówno realizujących projekty, jak również dla osób bez doświadczenia, które dopiero przygotowują się do zarządzania swoim pierwszym przedsięwzięciem. Jednocześnie szkolenie to jest dobrą propozycja dla osób, które chcą zajmować się lub zajmują się zawodowo zarządzaniem projektami i w planie mają poznanie bardziej zaawansowanych metodyk, sposobów i standardów zarządzania projektami takich jak IPMA, AgilePM, PMI/PMBoK czy PRINCE2.

Program szkolenia oraz więcej informacji na naszej stronie internetowej: https://www.lynskysolutions.pl/szkolenia/efektywne-zarzadzanie-projektami-praktyczne-wprowadzenie

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rejestracja na szkolenie: Efektywne zarządzanie projektami - praktyczne wprowadzenie
10 Listopada 2020, 16:00 1 414,50 zł