Dziewczyny na swoim przy kawie - spotkanie networkingowe

location icon
Coworking "Centrum Żoliborz" plac Inwalidów 10, Warszawa
calendar icon
Od 15 lip 10:00 do 15 lip 13:00
ticket icon
Od 129,00 zł

Dziewczyny na swoim przy kawie - spotkanie networkingowe dla kobiet ! 

Zapraszam serdecznie wszystkie przedsiębiorcze lub myślące o swoim biznesie kobiety na spotkanie networkingowe wraz z godzinnym warsztatem biznesowym.

Program spotkania: 

10.00-11.00 - powitanie, prezentacja Waszych działalności 

11.00-12.00 - warsztat "Strategia sprzedażowa w małej firmie" 

12.00-13.00 - networking przy kawie 

Dlaczego warto wziąć udział ? 

  • poznasz kobiety, które prowadzą swoją działalność 
  • zaprezentujesz swój biznes 
  • weźmiesz udział w warsztacie i dowiesz się czy strategia sprzedażowa jest potrzebna tylko dużym firmom oraz jak ją zaplanować w swoim biznesie
  • podczas networkingu poznasz przyszłe partnerki biznesowe i klientki
  • spędzisz czas z osobami, które tak jak Ty zmagają się na codzień z wyzwaniami przedsiębiorczości 
  • pokażesz swój biznes innym, będziesz mieć okazję do zainspirowania siebie i zainspirowania innych 
  • zrobisz coś dla siebie :) 
Nie ma znaczenia czy prowadzisz firmę czy dopiero planujesz, wielkość Twojego biznesu, branża, obszar działania. Liczy się chęć nawiązywania nowych relacji i rozwijania swojej firmy. 


UWAGA: Jest tylko 25 miejsc. Zależy mi, żeby każda z Was miała komfort prezentacji swojej firmy i możliwość porozmawiania z kilkoma osobami podczas networkingu. Podczas spotkania poprowadzę warsztat, który będzie miał charakter interaktywny z udziałem uczestniczek. Dlatego ważna jest kameralność grupy. 

Prowadząca: 

Natalia Kościuk, założycielka @dziewczynynaswoim 

@dziewczynynaswoim to projekt Natalii skierowany do kobiet, które myślą o założeniu swojej działalności lub są na początku tej drogi. Poprzez konsultacje, szkolenia i warsztaty Natalia "odczarowuje" trudne tematy takie jak sprzedaż, organizacja pracy, łączenie biznesu z macierzyństwem. Motywuje kobiety w dążeniu do niezależności finansowej z rozsądkiem i w oparciu o strategię i plan działania.

Z wykształcenia hungarystka i manager sportu - to niecodzienne połączenie umożliwiło jej pracę przy międzynarodowych projektach m.in. UEFA EURO 2012. Ma na swoim koncie wiele kampanii marketingowych zrealizowanych dla znanych marek.  Współpracowała z firmami szkoleniowymi, magazynem My Company Polska oraz Fundacją Przedsiębiorczości Tax Care. Mentorka w międzynarodowym programie QUEEN Innovation Challenge. Laureatka plebiscytu Top 15 Kobiet Sukcesu w kategorii "Biznes i marketing". 

Na co dzień sama łączy prowadzenie firm z organizacją życia w dużej rodzinie. Współprowadzi z mężem międzynarodowy e-commerce motoryzacyjny działający na kilku rynkach. Prywatnie mama 11-letniej Karoliny, 7-letniego Kajetana, 3-letniego Konstantego i łrocznej Konstancji. W każdej wolnej chwili ucieka z całą rodziną na ukochany Cypr.  

Zajrzyj na FB: https://www.facebook.com/DziewczynyNaSwoimNK

Publikacje Natalii: 

https://tyibiznes.com.pl/2022/05/gdzie-sie-podzial...

https://www.facebook.com/teamgetmore/videos/278195...

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Early bird
Wyprzedane 99,00 zł Wyprzedane
  Regular
już niedostępne 129,00 zł -