ON-LINE "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole" - szkolenie dla rodziców, nauczycieli i specjalistów

location icon
on-line
calendar icon
Od 27 lut 10:00 do 27 lut 13:30

ON-LINE "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole"- szkolenie dla rodziców, nauczycieli i specjalistów

27.02.2021 (sobota), godz. 10:00, czas trwania 3,5 godziny.  W trakcie szkolenia przewidziana jest jedna przerwa 15-20-minutowa, a formuła zakłada interakcję między prowadzącą, a uczestnikami. Zapraszamy!

Fundacja Aleklasa i Dziewczyna w spektrum serdecznie zapraszają na szkolenie "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole".

Na szkoleniu porozmawiamy o tym, jak dziewczyny w spektrum autyzmu radzą sobie w szkole: na lekcjach i w relacjach z rówieśnikami. W jaki sposób się uczą? Co im pomaga, a co przeszkadza? Jakie są charakterystyczne wzory zachowań i strategie przetrwania dziewczyn w spektrum w szkole? Jak rodzice mogą je wspierać?

Podczas szkolenia powiemy również o tym, jak dziewczyny w spektrum autyzmu maskują swoje autystyczne zachowania. Do czego służy im maskowanie i na czym polega? Jak wpływa na ich relacje z rówieśnikami? Jakie są charakterystyczne wzory zachowań i strategie przetrwania dziewczyn w spektrum w grupie? Jak rodzice mogą je wspierać?

Szkolenie jest przeznaczone głównie dla rodziców dziewczyn w spektrum autyzmu w wieku szkolnym, ale zapraszamy również osoby pracujące z dziewczynami w spektrum w szkole: nauczycieli/ki, pedagogów/żki i psychologów/żki.


Szkolenie prowadzi:

Ewa Furgał - ekspertka Fundacji Aleklasa, edukatorka antydyskryminacyjna i równościowa, autorka bloga "Dziewczyna w spektrum" i innowacji społecznej dla niepracujących dziewczyn z zespołem Aspergera "ZAwodowe ZAprzyjaźnianie". Ukończyła Szkołę Trenerów STOP (Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych), Specjalistyczną Szkołę Facylitacji Społecznej na rzecz Przeciwdziałania Dyskryminacji TEA i gender studies na Uniwersytecie Jagiellońskim. Członkini-założycielka Towarzystwa Edukacji Antydyskryminacyjnej w latach 2009-2015, członkini Zarządu Fundacji Przestrzeń Kobiet w latach 2007-2019. Laureatka nagrody Fundacji Polcul za działalność obywatelską. Publikowała na temat spektrum autyzmu m.in. w "Krytyce Politycznej", "Miesięczniku Znak" i "Terapii Specjalnej". Organizatorka Festiwalu Pasjonatki dla dziewczyn i kobiet w spektrum autyzmu. Posiada diagnozę zespołu Aspergera.

KAŻDY Z UCZESTNIKÓW OTRZYMA DROGĄ MAILOWĄ LINK DO PLATFORMY ZOOM, NA KTÓREJ ODBĘDZIE SIĘ SZKOLENIE.

W TRAKCIE SZKOLEŃ UCZESTNICY DZIELĄ SIĘ OSOBISTYMI PRZEŻYCIAMI, DLATEGO SZKOLENIA NIE BĘDĄ NAGRYWANE I UDOSTĘPNIANE.


REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW:

I. DEFINICJE:

Organizatorzy: Organizatorami promocyjnej sprzedaży biletów jest Fundacja AleKlasa, z siedzibą w Warszawie, ul. Nowoursynowska 143K lokal: U1. KRS: 0000736741, NIP: 123-140-16-62

Sprzedający: Podmiotem odpowiedzialnym za sprzedaż biletów jest Fundacja AleKlasa, z siedzibą w Warszawie, ul. Nowoursynowska 143K lokal: U1. KRS: 0000736741, NIP: 123-140-16-62

Kupujący: osoba fizyczna lub osoba prawna dokonująca zakupu biletów promocyjnych na konferencję, za pośrednictwem Internetu.

Regulamin: niniejszy dokument stanowiący regulamin sprzedaży biletów promocyjnych na szkolenie "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole", za pośrednictwem evenea.pl, określający zasady, zakres i warunki korzystania z promocji.

II. ZASADY OGÓLNE:

Sprzedaż biletów promocyjnych odbywa się wyłącznie za pośrednictwem evenea.pl

Bilety promocyjne nie mogą być sprzedawane przez inne podmioty niż Fundacja Aleklasa

Sprzedaż promocyjna trwa do wyczerpania puli biletów promocyjnych, tj. 12 sztuk.

Koszt biletów w promocji wynosi 139 PLN i nie podlega zmianie.

III. WARUNKI PROMOCJI:

Organizatorzy przedstawiają do sprzedaży promocyjnej ograniczoną pulę biletów na szkolenie "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole"

Pula biletów promocyjnych wynosi 12 sztuk, z puli 20 ogółem dostępnych na szkolenie "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole"

Bilety zakupione w ramach promocji są bezzwrotne.

Bilety promocyjne obejmują udział w szkoleniu "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole"

Organizator w ramach opłaty nie zapewnia w szczególności dojazdu ani noclegu.

IV. PRZEBIEG TRANSAKCJI:

Kupujący zamawia bilet lub bilety promocyjne przez sklep internetowy evenea.pl

Po uiszczeniu opłaty, Kupujący otrzymuje informację o zakończeniu transakcji oraz otrzymuje drogą mailową bilet.

Nazwisko Kupującego automatycznie jest zapisywane w bazie uczestników szkolenia.

V. INFORMACJE KOŃCOWE:

Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

Kupujący ma zawsze prawo złożyć dowolne zapytanie do Organizatora drogą mailową, na adres: biuro@fundacja-aleklasa.eu

Administratorami danych osobowych Kupujących są Organizatorzy - Fundacja AleKlasa.

https://fundacja-aleklasa.eu/rodo/

Polityka prywatności https://fundacja-aleklasa.eu/rodo/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
ON-LINE "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole" - szkolenie dla rodziców, nauczycieli i specjalistów - 27.02.2021, godz. 10:00, bilet dla 1 os., bezzwrotny ON-LINE "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole" - szkolenie dla rodziców, nauczycieli i specjalistów - 27.02.2021, godz. 10:00, bilet dla 1 os., bezzwrotny

ON-LINE "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole" - szkolenie dla rodziców, nauczycieli i specjalistów - 27.02.2021, godz. 10:00, bilet dla 1 os., bezzwrotny

Wyprzedane 139,00 zł Wyprzedane
ON-LINE "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole" - szkolenie dla rodziców, nauczycieli i specjalistów - 27.02.2021, godz. 10:00, bilet dla 1 os. ON-LINE "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole" - szkolenie dla rodziców, nauczycieli i specjalistów - 27.02.2021, godz. 10:00, bilet dla 1 os.

ON-LINE "Dziewczęta w spektrum autyzmu w szkole" - szkolenie dla rodziców, nauczycieli i specjalistów - 27.02.2021, godz. 10:00, bilet dla 1 os.

już niedostępne 159,00 zł -