Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

DZIEŃ Z FUNDACJĄ MOST W DISTRICT HALL

location icon
District Hall w Cambridge Innovation Centre Chmielna 73, Warszawa
calendar icon
Od 26 sie 10:00 do 26 sie 16:00

Jak zaprojektować produkt czy usługę? 


Który model biznesowy będzie odpowiedni? Jaki rynek wybrać? Jak zbudować zespół? Co jest potrzebne do skutecznej sprzedaży? Kiedy wejść na rynki zagraniczne? Jak i gdzie starać się o finansowanie?


Wiesz ile wyzwań stoi przed Tobą przy tworzeniu biznesu? Jeśli ta decyzja dopiero przed Tobą, to możesz mieć mgliste pojęcie. Jeśli masz już firmę, to z pewnością zdajesz sobie sprawę, że założyciel przedsiębiorstwa czy startupu musi podejmować decyzje w wielu różnych obszarach. Do tego konieczne jest szybkie uczenie się i dynamiczne reagowanie na sytuację.


Czy jedna osoba może mieć wiedzę na każdy temat? To raczej niemożliwe, ale wtedy właśnie przydają się doświadczeni doradcy. W Fundacji MOST bardzo dobrze rozumiemy potrzeby, bolączki i wyzwania związane z tworzeniem i prowadzeniem własnego biznesu. Na przestrzeni wielu lat działalności wypracowaliśmy i sprawdziliśmy szereg narzędzi, autorskich metodyk, przepracowaliśmy z klientami tysiące godzin, współpracujemy z doświadczonymi ekspertami dziedzinowymi. To sprawia że umiemy skutecznie pomagać przedsiębiorcom - zarówno startupom jak i tradycyjnym firmom.


Naszą wiedzę i metody działania możesz sprawdzić w czasie Dnia z Fundacją MOST w District Hall a Kampusie Innowacji już 26. sierpnia. 


Od 10:00 do 16:00 będziemy odpowiadać na Wasze realne problemy biznesowe. Specjalnie dla Was przygotowujemy akcelerację "na sterydach", w której pokażemy całą ścieżkę doradczą (podobną do tej którą wykorzystujemy w programie Warsaw Booster'20).


Dołącz do Fundacji MOST i absolwentów naszych programów, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach. Wydarzenie organizowane wspólnie z District Hall Warsaw jest zupełnie bezpłatne - wystarczy się zarejestrować. 

Będziesz mógł/mogła korzystać z wiedzy naszych Mentorek i Mentorów, przysiadając się - wg własnych potrzeb - do tematycznych stolików, gdzie będą prowadzone rozmowy i warsztaty.Zapraszamy przedsiębiorców, startupy, osoby myślące o założeniu firmy. Będzie można zadawać konkretne pytania związane z własnym pomysłem czy biznesem.


Jeśli nie możesz dotrzeć do Warszawy osobiście to mamy dla Ciebie wariant online - nasi Mentorzy będą łączyli się z uczestnikami za pomocą platformy Remo. 

O bezpieczeństwo i zdrowie uczestników, którzy pojawią się w CIC osobiście też zadbamy - będą płyny do dezynfekcji, maseczki i rękawiczki.


Ramowy harmonogram Dnia z Fundacją MOST


10:00-14:00 - akceleracja w jeden dzień przy stolikach tematycznych

14:00-16:00 - informacja o naborze do Warsaw Booster'20 i networking


Szczegółowy program wydarzenia będziemy ujawniać w ciągu najbliższych dni, więc śledź profil Fundacji MOST.

Zapraszamy!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Uczestnik
już niedostępne -