Digital Youth Forum 2021

location icon
calendar icon
Od 10 cze 9:00 do 10 cze 14:30

Digital Youth Forum (DYF) to jedyny taki event w Polsce -forum dla młodzieży na temat pozytywnego wykorzystywania nowych technologii i bezpieczeństwa online.

Dotychczas, spotykaliśmy się w maju, w warszawskim Centrum Nauki Kopernik z udziałem publiczności, jednocześnie zachęcaliśmy z rosnącym powodzeniem szkoły do organizowania transmisji z forum.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w czerwcu i po raz kolejny ze względu na epidemię COVID - 19  będzie miało charakter wyłącznie online. Koncepcyjnie i technicznie dostosowane zostanie do realiów szkolnych tak, żeby stanowiło atrakcyjną ofertę całodziennego wydarzenia dla całej klasy.

Rejestracja

Rejestracji na wydarzenie dokonuje nauczyciel lub opiekun. W sytuacji, gdy w wydarzeniu bierze udział kilka klas z danej szkoły prosimy o rejestrację każdej klasy osobno.

Rejestrujący się otrzymują:

- certyfikat udziału w DYF dla nauczyciela (PDF online)

- możliwość udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami organizowanych w ramach DYF 2021


DYF 2021 w szkole

Formuła tegorocznej edycji DYF jest pomyślana wyłącznie jako propozycja edukacyjna dla szkół podstawowych (7-8 klasy) i ponadpodstawowych. Szkoły uczestniczące w DYF 2021 będą mogły zorganizować w wybranych klasach całodzienną transmisję z wydarzenia. Wydarzenie zostanie dostosowane również do nauki zdalnej z wykorzystaniem dowolnej platformy edukacyjnej.

Formuła wydarzenia

DYF 2021 nadawane będzie z profesjonalnego studia filmowego. W ramach wydarzenia zaplanowano 9 wystąpień. Prelegentami będą zarówno osoby młode, których aktywność w obszarze nowych technologii i bezpieczeństwa online może być inspiracją i przykładem dla rówieśników, jak i dorośli - eksperci, których doświadczenia i przebieg kariery zawodowej mogą być dla uczestników motywacją do działania.

Wystąpienia przeplatane będą połączeniami ze studiem DYF, w którym prowadząca wraz z zaproszonymi zdalnie gośćmi będzie komentowała wystąpienia.

Wydarzenie dostosowane do udziału uczniów niesłyszących. Całość będzie tłumaczona na język migowy.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Grupę rejestruje nauczyciel. Bilet grupowy

Grupę rejestruje nauczyciel.

już niedostępne -