WawaGra: Do Puszczy Kozienickiej

location icon
Pałac Kultury (parking od strony Kinoteki) Plac Defilad 1, Warszawa
calendar icon
Od 7 cze 7:30 do 7 cze 21:00

WawaGra: Do Puszczy Kozienickiej

Zbiórka uczestników w dniu 7.06.2020 roku (w niedzielę) o godzinie 7.30 na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki od strony Kinoteki. Wyruszamy o godzinie 7.40 w kierunku Góry Kalwari. Planowane zakończenie wycieczki na parkingu przed PKiN około godziny 21.00.

Wyjazd prowadzić będzie Adrian Pogorzelski

Góra Kalwaria - krótki spacer po historycznym centrum "Nowej Jerozolimy" "Ger" "Górze Kalwarii".

Kozienice - spacer po parku przypałacowym, w którym poznamy historię królewskiego miasta. Tu opowiemy o słynnym moście z czasów bitwy grunwaldzkiej, okolicznościach narodzin Zygmunta Starego, niezrealizowanej koncepcji "kozienickiego Wersalu" króla Stasia, grobie rodziny Dehnów.

Kozienicki Park Krajobrazowy - ruszamy z okolic tzw. Góry Bony w kierunku słynnych "Królewskich Źródeł", dalej skrajem rezerwatu "Brzeźniczka" w kierunku Augustowa, tu na polanie czeka na nas ognisko z kiełbaskami. Trasa liczy około 14 km. Na szlaku moc puszczańskiej przyrody i historii min. o bartnictwie czy wielkiej wojnie.

W Augustowie czeka nas ognisko, na którym oprócz kiełbaski i chleba posmakujemy również "syropu" o właściwościach antyseptycznych (ognisko i dodatki wliczone w cenę wycieczki).

Na zakończenie dnia wędrówka w kierunku rezerwatu "Zagożdzon" do dębu "Zygmunt August". Trasa liczy około 4 km.

Dodatkowy regulamin obowiązujący uczestników w czasie trwania wycieczki:

- Będziemy podróżowali autobusem 59-osobowym przy grupie maksymalnie 27 uczestników

- Autobus przed wyjazdem będzie ozonowany

- Z uczestnictwa w wycieczce skorzystać osoby, które bezpośrednio przed wyjazdem złożą oświadczenie, że w ciągu 14 dni poprzedzających wyjazd nie miały żadnych niepokojących objawów oraz nie kontaktowały się z osobami chorymi lub przebywającymi na kwarantannie

- Uczestnik, u którego widoczne będą objawy takie jak wysoka temperatura (powyżej 38 st. C), kaszel, duszności - nie będzie mógł wziąć udziału w wycieczce

- W czasie wsiadania należy zachować odstęp pomiędzy uczestnikami wynoszący minimum 2 metry

- W autobusie będziemy zajmować miejsca zgodnie z poleceniami kierowcy (zachowując odpowiedni odstęp)

- W trakcie przejazdu obowiązuje nakaz noszenia maseczki/przyłbicy etc. (zgodnie z obostrzeniami obowiązującymi w transporcie publicznym)

- W czasie spaceru uczestnicy zachowają pomiędzy sobą min. 2 metrowy odstęp

📌 CENA: 115 zł/uczestnik
📌 CENA ZAWIERA: transport: autokar klasy turystycznej(klimatyzacja, DVD), - opiekę pilota/przewodnika na całej trasie, - ubezpieczenia NNW (Signal Iduna), - opłaty: drogowe, parkingowe, organizację ogniska z cateringiem.
📌 CENA NIE ZAWIERA: wydatków własnych uczestników.

Ważne informacje:

- zajmowanie miejsc w autokarze odbywa się na podstawie kolejności zakupu biletów

- wpłata oznacza akceptację Ogólnych Warunków Umowy WawaGra (OWU WawaGra) oraz Ogólnych Warunków Ubezpieczenia NNW (OWU SIGNAL IDUNA NNW KRAJ) dostępne pod linkiem: https://wawagra.waw.pl/2020/03/16/ogolne-warunki-u... oraz dodatkowy regulamin obowiązujący uczestników w czasie trwania wycieczki (przedstawiony powyżej)

- zgodnie z Ustawą o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku Art. 5 ust. 2 do niniejszej usługi turystycznej nie stosuje się przepisów Ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku.

Serdecznie zapraszam!

Adrian Pogorzelski tel. 511 630 598 lub mail: info@wawagra.waw.pl

Wpis do Centralnego Rejestru Organizatorów Turystycznych Woj. Mazowieckiego nr 1694 (WawaGra Adrian Pogorzelski ul. Andriollego 16 lok. 14, 05-400 Otwock)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rezerwacja miejsca
Wyprzedane 115,00 zł Wyprzedane