Nasze wielkie i małe historie. Postępowanie z dokumentacją w organizacjach pozarządowych

location icon
online
calendar icon
Od 28 wrz 16:30 do 29 wrz 18:45

Serdecznie zapraszamy gdańskich archiwistów społecznych, prywatnych i rodzinnych, pasjonatów historii, archiwistyki i genealogii,  w tym zwłaszcza przedstawicieli organizacji pozarządowych, na webinarium Nasze wielkie i małe historie. Postępowanie z dokumentacją w organizacjach pozarządowych, które odbędzie się w dniach 28-29 września 2021 r. (część I - wtorek, część II - środa) w godzinach 16:30 - 18.45. 

Udział w webinarium jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja. Zarejestrowane osoby otrzymają link do webinarium przed jego rozpoczęciem.

Cykl webinariów realizowany jest w ramach projektu "Nasze małe i wielkie historie - gdańskie warsztaty archiwalne i genealogiczne", przygotowanego przez Fundacja im. Stanisława Flisa "Archiwa Pomorskie" wspólnie z gdańskim Oddziałem Stowarzyszenia Archiwistów Polskich.

Osoba prowadząca:

Dr Monika Płuciennik - absolwentka historii i archiwistyki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Dyrektor Archiwum Uniwersytetu Gdańskiego oraz prezeska gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Archiwistów Polskich. Wcześniej kustosz w oddziale akt dawnych w Archiwum Państwowym w Gdańsku. Pasjonatka archiwistyki, genealogii i muzyki dawnej

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Informujemy, iż Państwa dane (imię i nazwisko oraz email) usuwane są z elektronicznego formularza zgłoszeniowego niezwłocznie po zakończeniu webinarium.

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uraz ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. poz. 1000) informujemy, że kontakt z Fundacją im. Stanisława Flisa "Archiwa Pomorskie" jest jednoznaczny z przetwarzaniem danych osobowych na potrzeby realizacji podnoszonej przez Państwa sprawy. Przetwarzanie danych odbywa się zgodnie z zakresem i zasadami określonymi w informacji na temat obowiązku informacyjnego opublikowanej na naszej stronie internetowej pod adresem: http://www.archiwapomorskie.pl/przetwarzanie-danych-osobowych-obowiazek-informacyjny/.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja bezpłatna

dostępnych: 4

już niedostępne -