Dojrzewalnia: Mindfulness​ (interaktywny program online)

location icon
online (zoom)
calendar icon
Od 9 maj 19:00 do 9 maj 19:00
ticket icon
Od 250,00 zł

*** Kupując dostęp do końca kwietnia, płacisz 250 zł, kolejną ratę w wysokości 600 zł opłacasz do 30 maja ***

NIE PRZEGAP WAKACYJNEJ OFERTY!

Dojrzewalnia Mindfulness to 3 miesięczny program medytacyjny przygotowany przez Karo Tashi. Program skierowany jest do osób z doświadczeniem medytacyjnym, zainteresowanych pogłębieniem rozwoju osobistego.


TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

 • Masz już doświadczenie medytacyjne
 • Chcesz pogłębić swój rozwój osobisty
 • Jesteś zdeterminowany/a do regularnej praktyki Mindfulness
 • Chcesz znaleźć spokój, nauczyć się radzić sobie ze stresem i kryzysowymi sytuacjami
 • Chcesz wiedzieć, czy wykonujesz swoją praktykę poprawnie
 • Potrzebujesz instrukcji i pomocy doświadczonego nauczyciela Mindfulness

Korzyści płynące z uczestnictwa w programie:

 • Wykonywane ćwiczenia wzbogacą nie tylko Twoją praktykę medytacyjną, ale również życie codzienne i relacje innymi.
 • Regularny tryb spotkań (warsztaty na Zoomie 2 razy w miesiącu + medytacja na żywo 3 razy w tyg. + dostęp do nagrań 24/7) będzie Cię motywować i utrwalać zdolność wchodzenia w stan życzliwej obecności.
 • Podczas tego programu nauczysz się przyjmowania życzliwości oraz tworzenia przestrzeni do wsłuchania się w siebie i doświadczenia innych.
 • Nauczysz się kultywować w sobie perspektywę wolną od: oceniania, wyliczania, udoskonalania.
 • Podczas niedzielnych warsztatów, w trakcie interakcji z innymi, będziesz pogłębiać nawiązywanie kontaktu ze STANEM OBECNOŚCI (w dużej lub małej grupie i w parach).
 • Pomoże Ci to w przeniesieniu doświadczenia 3 jakości (bezruch, cisza, przestrzeń) z poduszki medytacyjnej do codziennych interakcji ze światem.
 • Przećwiczysz zdolności redukowania stresu w codziennym życiu za pomocą prostych technik oddechowych.
 • Zagłębisz praktyki życzliwości wobec własnego ciała, swoich doświadczeń i otaczającego świata.

PROGRAM DOJRZEWALNIA MINDFULNESS TO:

- dostęp do grupy Poranna medytacja 3 jakości (prowadzona na żywo we wtorek, środę i czwartek)

- Warsztaty na żywo (Zoom) prowadzone 2 razy w miesiącu w odstępach 2-tygodniowych w niedzielne wieczory (2,5 godziny + 30 min na Q&A)

- Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na fb wraz z nagraniami z wszystkich medytacji i warsztatów.

- Dostęp do wszystkich nagrań i do grup masz do połowy września, czyli zyskujesz ogrom czasu do zapoznania się ze wszystkimi materiałami, nawet jeśli nie możesz w każdym spotkaniu uczestniczyć na żywo!


Harmonogram spotkań:

Niedziele godz. 19:00

Spotkanie Zoom nr. 1 (09.05.21)

Spotkanie Zoom nr. 2 (23.05.21)

Spotkanie Zoom nr. 3 (06.06.21)

Spotkanie Zoom nr. 4 (20.06.21)

Spotkanie Zoom nr. 5 (04.07.21)

Spotkanie Zoom nr. 6 (18.07.21)


Prowadząca Karo Tashi od ponad 11 lat zajmuje się praktykami medytacyjnymi. Swoją wiedzę zdobywała od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności. Posiada także wiedzę merytoryczną zdobytą na studiach Psychologicznych w Edynburgu, co pomaga jej w głębszym zrozumieniu człowieka. Dzięki połączeniu wiedzy merytorycznej i empirycznej powstał program Dojrzewalnia Mindfulness. A wszystko to pod okiem jej mentorki nauczycielki dr Raven Lee z The 3 Doors Academy (szkoły tybetańskiego Mistrza Tenzin Wyngelay Rinpoche) w której Karo Tashi rozpoczęła swój trening w 2011 r.

Przetestowane praktyki medytacji, które pomogą Ci w pogłębieniu samorozwoju i w momentach kryzysu!

Podczas programu nauczysz się: bezpiecznej eksploracji umysłu, procesu pogłębiania umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami, stresem oraz bycia obecnym w medytacji i życiu codziennym.

3-miesięczny program pozwoli Ci na regularną pracę nad sobą pod okiem Karo Tashi. Przygotuj się na potencjalną diametralną zmianę w życiu, dzięki wejściu w przestrzeń wolną od reaktywności.

Warsztaty odbywają się w bezpiecznej przestrzeni w atmosferze wzajemnego zrozumienia i życzliwości. Każde doświadczenie spotyka się z akceptacją, a prowadząca w delikatny i wyrozumiały sposób zachęca do przejścia przez łatwe i trudne przeżycia. Podczas warsztatów nikt nie jest oceniany, dzięki temu tworzy się przestrzeń pełna zaufania i życzliwości.

ZMIEŃ SWOJE ŻYCIE W 3-MIESIĄCE!

Podczas warsztatów skupimy się na tworzeniu lepszej relacji z samym sobą, bliskimi oraz resztą świata. Będziesz mieć szansę na podzielenie się i przepracowanie trudnych doświadczeń, wyrażenie swoich uczuć i przemyśleń w bezpiecznej przestrzeni, stworzenie grupy wsparcia, która wykaże się życzliwością i zrozumieniem.

Co wyróżnia ten program treningowy od innych dostępnych na rynku:

Program porannych medytacji prowadzony jest na żywo. Wprowadza praktyki medytacji niedualnej, określanej medytacją 3 jakości (bezruch, cisza, przestrzeń). Tradycyjnie ta praktyka od wieków jest przekazywana w nieprzerwanej linii przekazu z mistrza na ucznia. I tak też otrzymała przyzwolenie na jej przekazywanie Karo Tashi.

Ta transformacyjna medytacja ma głęboko uzdrawiające działanie na nasz umysł, jak również system nerwowy ma działanie kojące, wyciszające, stabilizujące. Wpływa na nasz system nerwowy i pogłębia zdolność pozostawania w medytacyjnym stanie obecności.

Praktyka 3 jakości pogłębia zdolność spoczywania w medytacyjnym stanie obecności (dobre przygotowanie do dłuższych odosobnień). Podczas regularnej praktyki medytacji 3 jakości wyłania się poczucie wewnętrznej przestrzeni, autentycznej życzliwości oraz zdolność regeneracji i pozostawania w przestrzeni wewnętrznej ciszy. Może Ci ona pomóc zmienić nawyki, otworzyć na twórczą ekspresję oraz poprawić relacje ze sobą, bliskimi i ze światem.

Przygotuj się na potencjalną zmianę tego w jaki sposób doświadczasz życia. Podczas interaktywnych warsztatów nauczysz się czerpać inspirację ze stanu życzliwej obecności i jak aplikować te 3 jakości w codziennych interakcjach. Zacznij doświadczać życia w nowy sposób!NIE PRZEGAP MOŻLIWOŚCI UCZESTNICTWA W PROGRAMIE - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!


Czym zajmiemy się podczas wiosenno-letniej edycji programu Dojrzewalnia: Mindfulness?

Tematem przewodnim programu będzie Kleśa, czyli stany mentalne, które zaciemniają umysł i przejawiają się w niezdrowych działaniach. Stany umysłu połączone z Kleśa to lęk, strach, złość, zazdrość, pożądanie, depresja. Karo Tashi chcąc przybliżyć temat Mindfulness przygotowała warsztaty, które przygotuje Cię na stworzenie zdrowszej i silniejszej relacji z samym sobą i z bliskimi. Podczas tego programu nauczysz się:

 • poprawnej pozycji medytacyjnej
 • pogłębiania praktyki medytacyjnej z tradycji tybetańskiej
 • praktyki medytacji RAIN według dr Tary Brach, która jest antidotum ukrywanie emocji i trudnych doświadczeń. To uleczający deszcz życzliwości. Przepracowanie trudnych emocji pomoże Ci nawiązać prawdziwy kontakt ze sobą.
 • Wchodzenia w stan życzliwej obecności względem siebie i innych osób, w czasie codziennych interakcji, by móc nawiązywać kontakt ze światem z miejsca życzliwej obecności zamiast ze znanego nam na co dzień rozproszenia.


Po wykupieniu dostępu do programu będziesz mieć możliwość skorzystania z:

 • Porannych medytacji na żywo (wtorek, środa, czwartek o 7.00-8.00 CET, medytujesz tak długa na ile pozwala Ci Twoje doświadczenie).
 • Warsztatów Mindfulness prowadzonych dwa razy w miesiącu, w niedzielne wieczory (19:00-21:30 CET)
 • Grupy wsparcia na FB, na której znajdą się wszystkie nagrania oraz spontaniczne wideo inspiracje od Karo Tashi.

PAMIĘTAJ:
Dostęp do materiałów z letniej edycji programu będzie dostępny do połowy września. Po tym okresie rozpocznie się jesienno-zimowa edycja Dojrzewalni. W kolejnym zimowym programie zajmiemy się praktyką 9 oddechów oczyszczających. Więcej informacji będzie dostępnych już na początku września, dodatkowo otrzymasz zniżkę na udział w kolejnej edycji.

* po 18.07 aż do rozpoczęcia jesienno-zimowej edycji Karo Tashi bierze urlop od prowadzenia zajęć LIVE, by między innymi udać się na kilkutygodniowe odosobnienie medytacyjne.


Posłuchaj opinii kursantki Dojrzewalni


⭐ Dlaczego warto uczestniczyć w tym programie?

Podczas wyboru odpowiedniego programu dla siebie ważne jest wybranie odpowiedniego prowadzącego posiadającego dużą wiedzę i doświadczenie. Taką prowadzącą jest Karo Tashi, która od 11 lat stale poszerza swoją wiedzę, dzięki wsparciu mentorów i mistrzów medytacji. Wybierając ten program oddajesz się w ręce profesjonalistki.

Uczestnicząc w warsztatach nie tylko stawiasz na siebie i swój rozwój, ale także wkraczasz w świat entuzjastycznego przekazywania wiedzy. Nie jest to ZWYKŁY program zajmujący się tylko teorią, ale społeczność, w której będziesz zdobywał wiedzę w ciekawy i łatwo przekazany sposób.


Zastanawiasz się w jaki sposób Karo Tashi prowadzi swoje programy i czy klienci ją polecają? Zapoznaj się z opiniami poniżej.

To co wyróżnia ten program, to regularna praktyka medytacyjna prowadzona przeze Karo na żywo, co w dodatkowy sposób motywuje kursantów. Są to poranne medytacje z 3 jakościami: bezruchem, ciszą, przestrzenią (szkoła tybetańska). Ma ona głęboko uzdrawiające działanie na system nerwowy i pogłębiają zdolność pozostawania w medytacji.

Z czasem wyłania się poczucie wewnętrznej przestrzeni, autentycznej życzliwości oraz zdolność regeneracji i pozostawania w przestrzeni wewnętrznej ciszy. Zaczniesz czerpać inspirację z dojrzewania w życzliwej obecności.

Program rozłożony jest na 3 miesiące, abyś miał czas przyswoić całą przekazaną wiedzę, zadać wszystkie niezbędne pytania w razie niepewności oraz ćwiczyć medytację Mindfulness i medytację tybetańską. Program kładzie nacisk na regularną praktykę (tylko to daje widoczne rezultaty).

NIE ZWLEKAJ ZAPISZ SIĘ NA WARSZTATY JUŻ TERAZ!

*Liczba miejsc ograniczona


OPINIE:

"W Karo Tashi podoba mi się to, że choć naucza medytacji w formacie Mindfulness, to ma doświadczenia o wiele większe i głębsze, niż to co oferuje ta metoda. Mindfulness korzysta z technik wypracowanych przez buddyzm, ale jest reklamowane jako świecka metoda oparta na przesłankach zachodniej nauki. To bardzo sensowne podejście, bo wyjaśnia sprawdzone metody na kontakt z sobą, ciałem, oddechem i bieżącą chwilą. Pomocne jest to dla osób nie zgadzających się ze wschodnimi sposobami myślenia lub obawiających się religijnej warstwy buddyzmu. Buddyjskie doświadczenie Karo daje jej możliwość przekazywania nauk i doświadczeń na dużo głębszym poziomie.

Drugą ogromna siłą Karo Tashi jest jej osobowość i metaumiejętności. Karo jest bardzo naturalna i prawdziwa. Wprowadza spokój i zaufanie w grupie, wspiera, nie pośpiesza, pokazuje współczucie (bardziej dokładne jest tu angielskie słowo compassion). Praktykowanie w takiej przestrzeni jest o wiele łatwiejsze. Dodatkowo naucza wielu wartościowych rzeczy. Serdecznie polecam."

- Wojtek Pierga, psychoterapeuta i coach.


"Nie tylko polecam, ale i zalecam😍😀. Pełen profesjonalizm i opieka nad kursantami. Jako uczestniczka kursu czułam się bezpiecznie i pewnie. Dzięki prowadzącej - Karo - odkryłam nowe zasoby w stabilizacji umysłu poprzez medytację Mindfulness. Dziękuję Karo Tashi😍😀" - Alicja B.


"Z całego serca polecam polecam prace z Karo Tashi. Prawdopodobnie nigdzie nie ma drugiej tak szczerej i otwartej osoby jak ona. Oprócz poczucia humoru, które uwielbiam, jest profesjonalistka w każdym calu. Polecam tez kurs podstaw medytacji Mindfulness, w którym brałam udział - Karo przeprowadziła mnie przez bardzo trudny moment w życiu, za co jestem bardzo wdzięczna.❤️" - Justyna Wałęza


"Codzienne medytacje według instrukcji Karo są początkiem prawdziwej, autentycznej transformacji - zarówno w sferze umysłu, ciała, ale też emocji czy intelektu. Polecam każdemu, kto pragnie uwolnić się od mechanizmów, które automatycznie wkradają się w naszą codzienność i nie pozwalają nam być tu i teraz. Dzięki regularnym treningom z Karo lepiej poznasz samego siebie, nauczysz się rozpoznawać, nazywać i "puszczać" przepływające przez Ciebie emocje, a to w efekcie stanie się trampoliną do pozytywnej przemiany. 💪 Dziękuję Karo, bo jesteś nauczycielem, któremu można zaufać w 100%, a Twoja wiedza i wieloletnie doświadczenie są czymś co zdecydowanie wyróżnia się na tle innych treningów. Dziękuję też za humor, dużo śmiechu i luźną atmosferę, która niesamowicie integruje całe doświadczenie. 🙌" - Paulina Górska


Posłuchaj rozmowy nagranej z uczestnikami poprzedniej edycji Dojrzewalni Mindfulness:

Darek, pracuje w logistyce (link)

Joanna jest aktorka teatralną (link)

   
O PROWADZĄCEJ:

Nazywam się Karo Tashi i jestem z wykształcenia psychologiem , z pasji eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (Buddyjscy Mistrzowie medytacji), nazywają mnie Tashi, co po Tybetańsku oznacza 

to "pomyślny znak", "dobry omen". Studiowałam w międzynarodowych uznanych szkołach uczących empirycznej pracy z umysłem poprzez medytacje.

Łącznie posiadam 5 lat podyplomowych studiów formalnych, ponad 11 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień Buddyjskich.

Miałam również ogromne szczęście otrzymania nauk od Tybetańskich Buddyjskich Mistrzów oraz pionierów naukowo opracowanej metody - Medytacji Mindfulness, czyli treningu Uważnej Obecności.

Po ukończeniu studiów z Psychologii w Edynburgu, dostałam się do The Three Doors Academy. Tam przeszłam solidny kilkuletni trening. Po 5 latach zdyscyplinowanej praktyki medytacyjnej, zostałam zaproszona na trening nauczycielski, przez Fay Adams (jedną z pierwszych podopiecznych prof. Roba Narin, współzałożycielkę Brytyjskiego Mindfulness Association).

Każdy dzień zaczynam medytacją. Odbywam regularnie samotne i grupowe odosobnienia medytacyjne. Prowadzę treningi online oraz treningi wyjazdowe już od 2013 roku.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami warsztatów.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (Compassion). Cieszy mnie, przekazywanie tej praktyki w lekki, ale głęboki i autentyczny sposób. Dzięki temu uczestnicy mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego jasnymi i ciemnymi stronami.
ZAPISZ SIĘ NA PROGRAM DOJRZEWALNIA MINDFULNESS JUŻ DZIŚ, I ZACZNIJ KORZYSTAĆ Z PORANNYCH MEDYTACJI OD RAZU!

👉 Wywiad z Karo Tashi, przeprowadzony przez Hakuj Zdrowie:

▪ pt. Mindfulness i trudne emocje ?
Moja historia z MIndfulness: Rozmowa ze współzałożycielką Mindfulness Association Fay Adams:
Masz pytania /chcesz umówić się na rozmowę wstępną (20min)? : pomoc.karo@gmail.comDołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Rata I teraz (kolejne rata 600 zł do 30 maja)
już niedostępne 250,00 zł -
  Całość 850zł
Wyprzedane 850,00 zł Wyprzedane
  Pakiet VIP 1300 zł całość, w tym 2 x 90 min prywatna sesja z Karo Tashi + kontakt na WhatsApp
Wyprzedane 1 300,00 zł Wyprzedane