DOBRE PORANKI Z MEDYTACJĄ (LIVE + nagrania, nawet offline).

location icon
online zoom
calendar icon
Od 5 kwi 7:30 do 5 kwi 7:30
ticket icon
Od 120,00 zł

 To, w jaki sposób zaczynamy dzień, ma KLUCZOWY wpływ na jakość tego dnia. Wskazują na to liczne badania naukowe, jak i meta analizy życia ludzi wielkiego sukcesu.
Jednocześnie taki zwykły Pan Kowalski, mający prostą potrzebę, by rozpocząć dzień na spokojnie, również skorzysta z Dobrych Poranków z Medytacją. Wyobraź sobie, że możesz rozpocząć dzień, doświadczając wewnętrznej równowagi, poczucia klarowności, może nawet przez chwilę poczuć "cud istnienia", we własnym spokojnym oddechu.

Bez wysiłku "ustawić się na resztę dnia w dobrym tonie". Wystarczy, że odpalisz zoom lub skorzystasz z nagrania (offline), co tydzień otrzymując świeże medytacyjne nagrania z sesji na żywo.
 
Wyobraź sobie: takie delikatne poranne spotkanie z samym sobą w ciszy, dające Ci bez wysiłkową możliwość wejścia w dzień, z miejsca równowagi i wyciszenia - złoto!


Możliwe jednak, że jest Ci trudno zmobilizować się do regularności. Rozumiem to doskonale, też się z tym borykałam ponad 12 lat temu, gdy medytacja zawitała w moim życiu.
Dlatego mam dla Ciebie propozycję, pomogę Ci w wyrobieniu regularnej praktyki medytacyjnej, byś mógł / mogła rozpocząć dzień z miejsca równowagi wewnętrznej, inicjując więcej spokoju do swojego życia i swoich bliskich. 

Dzięki temu wzbogacając ten świat o kolejną osobę życzliwie obecną w sobie i w relacji z ludźmi i środowiskiem wokół.


Nazywam się Karo Tashi, jestem psychologiem, specjalizuję się w praktykach Uważności Mindfulness i regeneracji sił witalnych oraz przeciwdziałaniu skutkom wypalenia z Jogą Nidrą.


Już od ponad trzech lat, prowadzę poranne medytacje dla moich kursantów online, na żywo. Sama jestem takim typowym Janem Kowalskim, chcącym po prostu mieć wpływ na to, w jakim stanie umysłowym i emocjonalnym zaczyna się mój dzień. Życie jest tak nieprzewidywalne, jednak jest coś, na co mamy wpływ - na stan naszego umysłu. Możemy mieć duży wpływ na nasze samopoczucie w ciągu dnia, wprowadzając dobre poranki z medytacją do naszego życia.


Tej wiosny do prowadzonych przeze mnie porannych sesji medytacyjnych, wyjątkowo może dołączyć każdy, kto ma na to ochotę, nie musisz być moim
kursantem. Wystarczy, że masz potrzebę i chęć udziału. Możesz być początkujący, ale możesz też mieć za sobą wieloletnie doświadczenie. Uczę medytacji Mindfulness oficjalnie od 5 lat, poranne medytacje prowadzę w taki sposób, aby każdy mógł z nich skorzystać, używam prostego języka.


DOBRE PORANKI Z MEDYTACJĄ (na żywo + nagrania)
Wtorek, środa, czwartek, na żywo (zoom)

WTORKI: 7:30-8:30 CET* (polskiego czasu*)

ŚRODY: 8:30-9:30 CET

CZWARTKI: 8:30-9:30 CET


PLAN PRAKTYK WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO:

  • (15 min) zaczynamy z delikatną progresywną relaksacją z Jogą Nidrą (leżysz i nic nie robisz).
  • (15 min) Medytacja Mindfulness 
  • (30 min) wprowadzenie w tybetańską medytację 3 jakości (cisza, bezruch, przestrzeń) + spoczywanie w medytacyjnej ciszy


ONLINE i OFF LINE.

  • Online na żywo (zoom) bez kamerki, samo audio.
  • Nagrania od razu lądują w Twoim smartphonie, raz ściągnięte możesz odsłuchiwać nawet offline. 
  • Dodatkowo (opcjonalnie) subtelne, powiadomienia będą pojawiać się o różnych porach dnia w Twoim telefonie. Przypominając Ci, że każda chwila jest dobra, by zwolnić, wziąć świadomy oddech, a nawet usiąść do medytacji.

 
60 MIN SESJE? ALE TO DLA MNIE ZA DUŻO!
Rób tak, żeby było Ci dobrze :) Dołącz kiedy chcesz w trakcie sesji i opuść sesję kiedy chcesz.


POZYCJA MEDYTACYJNA
Zawsze zalecam moim kursantom, by siedzieli w zgodzie z życzliwym nastawieniem do swojego ciała. Na moich kursach możesz dowiedzieć się więcej o szczegółach różnych pozycji medytacyjnych. Jednak, by wziąć udział w Dobrych Porankach z Medytacją nie potrzebujesz nic prócz intencji, by być obecnym.

Możesz się nawet położyć wygodnie i odpoczywać pod kołdrą. Zresztą pierwsze 15 minut porannej sesji zaczynamy na leżąco, dzięki progresywnej relaksacji z Jogą Nidrą. Joga Nidra to bez wysiłkowy stan istnienia, nic nie musisz, leżysz i odpoczywasz. A ja delikatnie wprowadzam Cię w stan odprężenia i subtelnego pobudzania sił witalnych.

Jeśli zechcesz, możesz leżeć przez resztę sesji medytacyjnej lub wraz z rozpoczęciem Medytacji Mindfulness usiąść, na krześle czy na poduszce medytacyjnej. Biorąc udział w Dobrych Porankach z Medytacją, otrzymasz rabat na moje ulubione poduszki polskiej eco firmy kobiecej WellBe. Uczestnicząc w DOBRYCH PORANKACH Z MEDYTACJĄ, otrzymasz 15% rabat na poduszki WellBe.
DOBRE PORANKI Z MEDYTACJĄ

• Łatwy dostęp (smartphone lub komputer),
• Co tydzień trzy nowe nagrania medytacyjne (nagrania z sesji na żywo),
• Korzystasz jak chcesz i kiedy chcesz (online / offline),
• Sesje na żywo (zoom) i od razu dostępne nagrania (na Twoim telefonie).


MASZ DO WYBORU POMIĘDZY DWOMA ABONAMENTAMI


ABONAMENT MIESIĘCZNY: 120 zł

ABONAMENT TRZYMIESIĘCZNY: 300 zł

Sesje na żywo we wtorki, środy i czwartki trwają 60 min. Możesz przyłączyć się w każdym momencie i w każdym momencie wyjść z wirtualnego pokoju zoom. Linki dostępu do wszystkich trzech sesji pojawią się na Twoim mailu w poniedziałki.

Nie musisz posiadać aplikacji zoom wystarczy kliknąć na link (choć jest to łatwe do ściągnięcia i ułatwia korzystanie).KIEDY RUSZAMY?

Oficjalnie Dobre Poranki z Medytacją ruszą 5 kwietnia 2022r.

*Jeśli jesteś uczestnikiem kwietniowej edycji Certyfikowanego Kursu Medytacji Mindfulness (MBLC) jako bonus otrzymujesz 8 tygodniowy dostęp do Dobrych Poranków z Medytacją.

 Więcej informacji o kursie: https://app.evenea.pl/event/wstepmblcwiosna22kopia...WYKUPIENIE DOSTĘPU


Wykupując dostęp na platformie Evenea, automatycznie otrzymasz linki dostępu bezpośrednio przesłane z platformy Evenea. WIĘC KONIECZNIE
SPRAWDŹ SPAM I FOLDER INNE. Link na 100% przyjdzie z pierwszym mailem.

Raz w tygodniu, w każdy poniedziałek, wyślemy Ci powitalnego maila, z linkami dostępu, pełnym opisem i dodatkowymi informacjami o
nadchodzących kolejnych wydarzeniach prowadzonych przez Karo Tashi. 

Nastepnie przed każdą sesją LIVE link dostepu pojawi sie na grupie Whataap.

Dostęp do Abonamentu można wykupić tylko na początku / końcu miesiąca.JAK UPEWNIĆ SIĘ ŻE MOJE MAILE DO CIEBIE TRAFIĄ


Mail ten przyjdzie z adresu kontakt@karo-tashi.pl KONIECZNIE ZAPISZ TEN ADRES
W SKRZYNCE MAILOWEJ, BY WYELIMINOWAĆ MOŻLIWOŚĆ ZAGUBIENIA MAILI.

Po wygaśnięciu czasu abonamentu tracisz dostęp do sesji oraz nagrań. Opcja przedłużenia dostępu jest jak najbardziej możliwa.


MASZ WIĘCEJ PYTAŃ:

kontakt@karo-tashi.pl
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  DOBRE PORANKI Z MEDYTACJĄ (Abonamenty 1 miesiąc)
już niedostępne 120,00 zł -
  DOBRE PORANKI Z MEDYTCAJĄ (abonamnet na 3 miesiące)
już niedostępne 300,00 zł -