Zarządzanie Rozwój osobisty

Jak budować porozumienie w trudnych sytuacjach?/ DKC Poznań

location icon
Sieć Badawcza Łukasiewicz -Instytut Logistyki i Magazynowania Estkowskiego 6, Poznań
calendar icon
Od 4 gru 17:30 do 4 gru 21:00


Zapraszamy na ostatnie już w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Coachingu organizowane przez Oddział Wielkopolski Izby Coachingu.


Dobry coach, dobry trener, dobry lider, dobry szef, dobry rodzic, dobry partner.... to osoba, która ma dużą świadomość siebie, tego jak wypływa na innych i jest ciekawa drugiego człowieka. Samoświadomość daje dobrą pewność siebie, poczucie własnej wartości, a to przekłada się na lepsze relacje, w których nie ma potrzeby obrony swojego wizerunku, swoich racji, przekonań...

Zapraszamy Was do przyjrzenia się różnym sposobom reakcji na trudne sytuacje, wynikające z tego, że mamy inne spojrzenie, poglądy, przekonania, wartości. Jak wtedy mądrze postępować? Jak się nie dać porwać emocjom? Ja się porozumieć pomimo tych różnic?

Cztery krzesła, cztery wybory - zobaczycie na konkretnych przykładach, jak w różny sposób możemy zareagować na trudną sytuację i jaki ma to wpływ na chęć albo jej brak do wzajemnego porozumiewania się. 

Dowiecie się jak w codziennym przebodźcowanym życiu unikać reaktywnego działania, a zamiast tego mieć większą świadomość tego co i jak chcemy powiedzieć albo zrobić. Zobaczycie z czego wynikają ataki i zarzuty słyszane od innych, co to o nich mówi, a przede wszystkim, jak przetransformować to na chęć do budowania porozumienia.

Będzie też o tym jak oderwać się nieco od ziemi, własnych nawyków i przekonań by dostrzec szerszą perspektywę, a w niej siebie i innych ludzi. Jak docenić ich i siebie❤ 

Mosty zamiast murów- to hasło przyświeca nam przy okazji świętowania 10-lecia istnienia Izby Coachingu w Polsce i to hasło będzie też przewodnim na grudniowym spotkaniu.

Serdecznie Was zapraszamy do uczestnictwa. Budowanie relacji opartych na wzajemnym zrozumieniu, dobre komunikowanie się to umiejętności potrzebne praktycznie w każdej roli, w której jesteśmy na codzień.


Prowadzący:

 Marcin Świerczyński - trener komunikacji, coach

Pomagam ludziom porozumiewać się łatwo i odważnie, by mogli cieszyć się wymarzonym kontaktem i chęcią do współdziałania. W pracy szkoleniowej i coachingowej tworzę przestrzeń, w której uczestnicy mogą znajdować drogi do swojego naturalnego potencjału, odkrywać niezmierzone naturalne możliwości i generować energię pozwalającą na ich wykorzystanie. Największe spełnienie w pracy uzyskuję ucząc się, wraz z uczestnikami moich szkoleń i sesji coachingowych, czerpać siłę z własnej wrażliwości, transformować wstyd i niepewność w odwagę i działanie. A dlaczego to takie ważne? Bo żyje nam się lepiej, gdy postępujemy w życiu tak, jak o nim mówimy - "walk what you talk" powiedział jeden z moich guru komunikacji Marshall Rosenberg. 

Biznesowe doświadczenie zdobywałem pracując w obszarach sprzedaży i obsługi klienta, dla takich firm jak AMC, Imperial Logistics, DB Schenker. Tworzyłem i kierowałem pracą zespołów liczących od trzech do trzystu osób. W 2009 r. założyłem firmy - szkoleniową i eventową, które tworzę i rozwijam dziś wraz z zespołem.

Wszystkiego, czym się dzielę z uczestnikami warsztatów i sesji, uczyłem się i wciąż uczę, m.in. od Agnieszki Pietlickiej w Polsce, Marshalla Rosenberga i Roberta Gonzalesa w USA, Klausa Kartaedta w Niemczech. Sporą dozę ciekawości i odkrywania życia, jak też bogactwa, w jakie wyposażyła nas natura, czerpię towarzysząc w rozwoju moim synom - czteroletniemu Jasiowi i rocznemu Julkowi.


Zapraszamy tradycyjnie już na godz 17.30 (pół godziny przed warsztatami to czas na swobodne rozmowy, wymianę doświadczeń, inspiracji, poznanie się). Sama część warsztatowa zaczyna się o 18 i potrwa do godz 21.00


Logistyka:

  • termin: 4 grudnia godz 17.30-21.00 koszt uczestnictwa: 50 zł
  • bezpłatnie: członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu
  • zapisy wyłącznie przez portal evenea
  • liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
  • miejsce:  Instytut Logistyki i Magazynowania, u. Estkowskiego 6, Poznań. Sala 310, wejście od Estkowskiego, metalową bramą


* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.


Do zobaczenia!

Organizator:Izba Coachingu Oddział Wielkopolski
Joanna Gawlik - Dziadoń - Dyrektor Oddziału Wielkopolskiego Izby Coachingu

zapraszam do kontaktu: j.gawlik-dziadon@ic.org.pl

tel.608501606


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  bilet płatny

dostępnych: 11

już niedostępne 50,00 zł -
  bilet bezpłatny dla członka Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu

dostępnych: 2

już niedostępne bezpłatny -