Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

Plan 2020 dla Oddziału Izby Coachingu - zaplanuj go z nami :)

location icon
Izba Coachingu Smulikowskiego 4, warszawa
calendar icon
Od 28 sty 17:00 do 28 sty 20:00

Zapraszamy wszystkich Członków i Sympatyków Izby Coachingu na kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Coachingu organizowanym przez Oddział Mazowiecki Izby Coachingu. 


Początek roku i początek nowego…

Plany… działania… odpowiedzialności…

Jak je określić i jak podzielić…?

Jak chcę by wyglądała organizacja w jakiej jestem?

Co chcę aby mi dała jako członkowi i jako sympatykowi?

W jakich spotkaniach warsztatowych i panelach dyskusyjnych chcę uczestniczyć w ramach Oddziału Izby?

A może jakieś inne wydarzenia.. spotkania… projekty w ramach oddziału chcę realizować / współtworzyć?

Co potrzebuje aby widzieć sens w superwizji?

Jak rozumiem wartości Izby? :)


A może jeszcze inne pytanie / myśl / pomysł mam w głowie, którym chcę się podzielić z innymi w ramach Oddziału?


Zapraszamy do współdziałania, współpracy i współtworzenia roku 2020 w ramach Izby Coachingu To spotkanie jest dla Ciebie jeśli:

 • Chcesz mieć czynny wpływ na to co dzieje się w oddziale Izby
 • Masz w sobie chęć i motywację do współdziałania na rzecz budowania środowiska coachingowego w województwie mazowieckim. Opartego na etyce, standardach i jakości
 • Czujesz potrzebę zaangażowania się w działania ukierunkowane na rozwój coachingowy w Twoim życiu zawodowym jako coacha i Człowieka 

Co będziemy robić?

 • Budować plan działań oddziału na rok 2020
 • Tworzyć harmonogram zadań
 • Rozmawiać, dzielić się spostrzeżeniami i śmiać wspólnie Koordynujący spotkanie: 


Joanna Czarnecka - Coach, trener, konsultant biznesu, terapeuta.

Członek Prezydium Izby Coachingu. Dyrektor Oddziału Mazowieckiego Izby Coachingu.
Współtwórca Provocare - Instytutu Komunikacji Prowokatywnej, w którym zajmuje się rozwojem i propagowaniem Metod Prowokatywnych i Improwizacyjnych w pracy coachingowej, trenerskiej, handlowej oraz menedżerskiej. Prowadzi treningi dla trenerów oraz warsztaty dla coachów z zaawansowanych technik pracy z klientem. Działa w Partnerstwie z Instytutem Psychologii Eklektycznej IEP w Holandii oraz Instytutem Terapii Prowokatywnej w Monachium.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, szkoleń oraz wdrożeń związanych z budowaniem stanu samoświadomości oraz tożsamości osób i zespołów w biznesie. Autorka wielu nowatorskich rozwiązań projektowych dotyczących zmiany kultury organizacyjnej w złożonych strukturach organizacyjnych. Opracowuje i realizuje autorskie projekty rozwoju kompetencji i umiejętności kadry zarządczej, handlowej, medycznej, terapeutycznej, psychologicznej i pedagogicznej.
Projektuje gry i symulacje szkoleniowe.
Drugą specjalizacją jej jest praca na przekonaniach, postawach, motywatorach i wartościach osób i zespołów, a także praca nad rozwojem kreatywnego myślenia u Ludzi.
Posiada 8 letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej (jako terapeuta par i małżeństw, terapeuta rodzin, oligofrenoterapeuta, arteterapeuta, socjoterapeuta oraz w terapii wyjścia).
Tworzyła i prowadziła ośrodki terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych oraz osób i rodzin w kryzysie (w tym zagrożonych wykluczeniem społecznym.
Wspiera coachingowo i trenersko kadrę medyczną i opiekuńczo - leczniczą w rozwoju kompetencji miękkich oraz terapeutyczno - pomocowych (z zakresu m.in. nowych metod pracy z pacjentem, prowadzenia wywiadu motywacyjnego - medycznego, pracy z emocjami, komunikacji nastawionej na porozumienie, itp.). Wspiera organizacje, kadrę medyczną i pacjentów terminalnych, onkologicznych, neurologicznych.

Od niedawna uczy się prowadzić małe wydawnictwo :)


Ireneusz Knyziak  - Wicedyrektor Oddziału Mazowieckiego Izby Coachingu. Coach, Team Coach, Trener, Psycholog społeczny, manager w branży obsługi wierzytelności. 

Pracuje z mężczyznami w tematach związanych z jakością życia, priorytetami, komunikacją z partnerami, relacjami z dziećmi, kreowaniem przestrzeni na pasję i hobby w życiu i innymi ważnymi dla klientów celami. Entuzjasta profesjonalnego coachingu. Poza licznymi obowiązkami zawodowymi kinomaniak, czynny muzyk rockowy.


Logistyka: 

 • koszt uczestnictwa: 50 zł
 • bezpłatnie: członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu
 • zapisy wyłącznie przez portal evenea
 • liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń
 • miejsce: Warszawa, ul. Smulikowskiego 4, pokój 18

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana. 


Zapraszamy!

joanna.czarnecka@ic.org.pl 


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  bilet płatny
już niedostępne 50,00 zł -
  bilet dla Członków Izby Coachingu
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc