Włącz zdrowie: Wegańskie cuda Celestyny

location icon
IKEA Dom Jutra plac Odrodzenia, Szczecin
calendar icon
Od 8 lip 18:00 do 8 lip 20:00

😋 🌱 😋 Słodkie wariacje, czyli jak zrobić pyszne słodkości w wersji wegańskiej, odnaleźć wegańskie zamienniki, pozbyć się cukru z przepisów i wprowadzić zdrowe słodycze do codziennego menu. Celestyna podzieli się wiedzą na temat zdrowych słodkości i podpowie, jak zmienić nawyki "słodyczożerców".

📒 📒 📒 Tym razem nie będziemy gotować na żywo, ale Celestyna przekaże swoje sekrety i przepisy, tak aby każdy uczestnik mógł przygotować je we własnym domu.


✍️ Jeśli zabraknie miejsc, wpisz się na listę rezerwową. Możesz wtedy wskoczyć na miejsce uczestników z listy podstawowej, jeśli nie potwierdzą swojej obecności. Wskakiwanie według kolejności zapisów 🤸♀️🤸♂️😷 W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy wszystkich uczestników o noszenie maseczek zakrywających usta i nos.

O PROWADZĄCEJ:
Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania kucharka, cukierniczka i pasjonatka zdrowego trybu życia. Szefowa i właścicielka projektu CudaCelestyny.pl. Ostatnimi czasy najpopularniejsza twórczyni zdrowych deserów w Szczecinie. Celestyna faktycznie czaruje w kuchni.

O CYKLU:
"Włącz zdrowie" to cykl spotkań, warsztatów, mini kursów i prelekcji, podczas których będziemy przybliżać tajniki pracy z ciałem i umysłem. Czasem będą to zajęcia ruchowe, czasem krótki warsztat lub kameralny wykład - wszystko, aby podzielić się praktycznymi poradami, jak nas naturalnie wzmocnić.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoszenie udziału
Wyprzedane Brak wolnych miejsc
  lista rezerwowa
Wyprzedane Brak wolnych miejsc