Włącz zdrowie: Spotkanie z LESS WASTE Polska

location icon
IKEA Dom Jutra Plac Odrodzenia, Szczecin
calendar icon
Od 13 lip 18:00 do 13 lip 20:00

🌍 👩🍳 👨🍳 LESS WASTE Polska, czyli ratowanie świata od kuchni. Agnieszka opowie o tym, czym jest less waste ( "marnuj mniej") i jak do tego zagadnienia podchodzą restauracje w Polsce i na świecie. Podpowie też rozwiązania, które już dziś możemy przenieść do naszych kuchni, by marnowało się w nich jak najmniej jedzenia.

✍️ Jeśli zabraknie miejsc, wpisz się na listę rezerwową. Możesz wtedy wskoczyć na miejsce uczestników z listy podstawowej, jeśli nie potwierdzą swojej obecności. Wskakiwanie według kolejności zapisów 🤸♀️🤸♂️

😷 W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo prosimy wszystkich uczestników o noszenie maseczek zakrywających usta i nos.


O PROWADZĄCEJ:
Agnieszka Bukowska autorka projektu i książki "LESS WASTE Polska". Przewodnik "LESS WASTE Polska" to solidna porcja wiedzy i inspiracji, która zmieni myślenie konsumentów i producentów. Poprzedni projekt Agnieszki - przewodnik "Coffee Spots Polska" (wyd. 2018), promujący kawę speciality w Polsce okazał się dużym sukcesem, a tym razem autorka postanowiła uwrażliwić Polaków na naprawdę palący temat, czyli marnowanie jedzenia.


O CYKLU:
"Włącz zdrowie" to cykl spotkań, warsztatów, mini kursów i prelekcji, podczas których będziemy przybliżać tajniki pracy z ciałem i umysłem. Czasem będą to zajęcia ruchowe, czasem krótki warsztat lub kameralny wykład - wszystko, aby podzielić się praktycznymi poradami, jak nas naturalnie wzmocnić.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zgłoszenie udziału
już niedostępne -
  Lista rezerwowa
Wyprzedane Brak wolnych miejsc