Biznes i Przedsiędsiębiorczość

Rozwój! Nie tylko wzrost

location icon
Stara Rzeźnia Tadeusza Wendy 14, Szczecin
calendar icon
Od 23 sty 9:00 do 23 sty 11:00

Rozwój firmy i biznesu to nie tylko wzrost, np. wzrost sprzedaży, udziału w rynku, liczby produktów, zasięgu terytorialnego. Rozwój polega na zwiększającej się zdolności wytwarzania coraz większej ilości towarów i usług tymi sami zasobami (kapitału, ludzi, czasu, majątku…). I będą to towary i usługi rentowne, a kapitał spółki nie zmniejszy się. Wzrost biznesu wymaga sfinansowania, co często jest przyczyną porażki biznesowej, jeśli firma nie jest profesjonalnie zorganizowana i zarządzana.

Rozwój to proces ukierunkowanych zmian w celu osiągnięcia doskonalszych form lub bardziej zaawansowanych, złożonych, wyższych form organizacji, metod czy stanów np. wielkości (wartości, ilości itp.).

Celem jest więc nie tyle wzrost, co rozwój, również taki który umożliwi bezpieczne i korzystne skonsumowanie wzrostu.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać o rozwiązaniach organizacyjnych i technologicznych zwiększających elastyczność i skalowalność biznesu. Zmiana skali biznesu to na przykład otwarcie nowego oddziału, nowego kanału sprzedaży, połączenie z inną firmą, sprzedaż części biznesu, otwarcie nowej linii produktowej lub zamknięcie istniejące, rozpoczęcie projektu badawczego, nowe parametry efektywności kapitału i biznesu związane z pojawieniem się nowego inwestora.

Spotkanie w ramach programu Digital Finance Excellence http://www.dfe.org.pl , realizowanego przez Klub Dyrektorów Finansowych "Dialog"  http://www.kdfdialog.org.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilet dla zainteresowanych tematem. Możliwość otrzymania kodów rabatowych 100% Bilet wstępu

Bilet dla zainteresowanych tematem. Możliwość otrzymania kodów rabatowych 100%

już niedostępne 184,50 zł -
Bilet dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog" Bilet KDF Dialog

Bilet dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych "Dialog"

już niedostępne bezpłatny -