Design Thinking ZERO №19

location icon
Agnieszka Byrska Limanowskiego 36/30, Kraków
calendar icon
Od 8 paź 18:00 do 8 paź 18:00

Tak jest - wróciliśmy! :) Po wakacyjnej przerwie, z naładowanymi bateriami, gotowi na kolejną dawkę #DesignThinkingZERO! Widzimy się we wtorek, 8 października, jak zwykle w naszym Hangarku przy Limanowskiego!

►DT0 - Design Thinking ZERO №19Design Thinking to połączenie metodyki i sposobu myślenia potrzebnych do tworzenia innowacyjnych produktów i usług rozwiązujących realne problemy, w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb użytkowników.Prześledźcie razem z nami główne etapy procesu projektowego oraz inspirujące przykłady zastosowania Design Thinking w projektach z całego świata, a przede wszystkim przetestujecie z naszą pomocą elementy metodyki Design Thinking na przykładzie realnego problemu.

►Bilety: Warsztaty nasycone są materiałami przygotowanymi przez naszych trenerów. Dlatego organizujemy pospolitą składkę w wysokości 19,99zł. Mamy też dla Was materiały, które zabierzecie ze sobą. Jeśli coś zostanie dokupimy przekąski :)
►Miejsce: Hangarek PLEO ul. Limanowskiego 36/30

►Dla kogo?Chcemy dzielić się naszą wiedzą o Design Thinking ze wszystkimi, którzy chcą działać innowacyjnie. Nieważne, czy pracujesz w korporacji, mniejszej firmie, organizacji pozarządowej, prowadzisz startup czy studiujesz - te spotkania są dla Ciebie!

►TrenerzyPaweł Krzciuk - współzałożyciel firm z grupy PLEO, dyrektor artystyczny w PLEO design, projektant UX w PLEO digital.Trener metodyki Design Thinking i Service Design. Współorganizator krakowskich edycji projektu Global Service Jam - Krakow Jams, koordynator merytoryczny projektu. Zrealizował ponad 100 projektów z obszaru brand, web i service designu.
Agnieszka Sadlik - Starszy projektant w firmie PLEO design. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i Katowicach na kierunku Wzornictwo Przemysłowe. Współtwórca narzędzi PLEO używanych na szkoleniach.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Design Thinking ZERO №19
już niedostępne 19,99 zł -