Zarządzanie Grafika i Sztuki Wizualne Projektowanie

Design Thinking ZERO №18

location icon
PLEO method Limanowskiego 36/30, Kraków
calendar icon
Od 23 lip 18:00 do 23 lip 18:00

Design Thinking ZERO teraz w nowej, wakacyjnej formie! ☀️Skoro warsztaty DT0 wciąż się rozwijają, postanowiliśmy odświeżyć również ich oprawę graficzną 😎 mamy nadzieję, że cover autorstwa naszej nowej PLEOnianki, Kasi przypadnie Wam do gustu!

Tymczasem, już po raz osiemnasty, zapraszamy Was serdecznie na warsztaty Design Thinking ZERO!
Zapisy są już dostępne!
https://designthinkingzero18.evenea.pl/


►DT0 - Design Thinking ZERO №18
Design Thinking to połączenie metodyki i sposobu myślenia potrzebnych do tworzenia innowacyjnych produktów i usług rozwiązujących realne problemy, w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb użytkowników.Prześledźcie razem z nami główne etapy procesu projektowego oraz inspirujące przykłady zastosowania Design Thinking w projektach z całego świata, a przede wszystkim przetestujecie z naszą pomocą elementy metodyki Design Thinking na przykładzie realnego problemu.

►Jak to będzie
17:55 Czas na aklimatyzacje z przestrzenią Hangarka (sprawdzenie obecności, kawka/herbatka, biblioteczka PLEO, kółko i krzyżyk)
18:00 Komu to potrzebne? Czyli co to takiego Design Thinking?
19:00 Warsztaty projektowania z pomocą Design Thinking. Wykorzystanie autorskich narzędzi PLEO
21:00 Podsumowanie warsztatów

►Bilety:
Warsztaty nasycone są materiałami przygotowanymi przez naszych trenerów. Dlatego organizujemy pospolitą składkę w wysokości 19,99zł. Mamy też dla Was materiały, które zabierzecie ze sobą. Jeśli coś zostanie dokupimy przekąski :)

►Miejsce:
Hangarek PLEO ul. Limanowskiego 36/30

►Dla kogo?
Chcemy dzielić się naszą wiedzą o Design Thinking ze wszystkimi, którzy chcą działać innowacyjnie. Nieważne, czy pracujesz w korporacji, mniejszej firmie, organizacji pozarządowej, prowadzisz startup czy studiujesz - te spotkania są dla Ciebie!

►Trenerzy
Paweł Krzciuk - współzałożyciel firm z grupy PLEO, dyrektor artystyczny w PLEO design, projektant UX w PLEO digital.Trener metodyki Design Thinking i Service Design. Współorganizator krakowskich edycji projektu Global Service Jam - Krakow Jams, koordynator merytoryczny projektu. Zrealizował ponad 100 projektów z obszaru brand, web i service designu.
Agnieszka Sadlik - Starszy projektant w firmie PLEO design. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie i Katowicach na kierunku Wzornictwo Przemysłowe. Współtwórca narzędzi PLEO używanych na szkoleniach.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Design Thinking ZERO №18
już niedostępne 19,99 zł -